reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

Ahoj:0
Piękne zdięcia.Mam też swoje,ale czy ktoś wie jak je zminiejszyć?Proszę o pomoc:0
Pozdrawiamy
 
reklama
hej agaforever:)wlasnie przed chwilka tez po raz pierwszy udalo mi sie pomniejszyc zdjecie.
wkleje tu text ktory ktos juz napisal i z ktorego wlasnie skorzystalam
"Wystarczy paint, ktory jest instalowany razem z Windowsem. Znajdziesz go klikając na Start/Progarmy/Akcesoria/Paint. Potem otwierasz plik, który chcesz pomniejszyć i wybierasz w menu Obraz/Roziągnij pochyl i w części Roziąganie wpisujesz np 50 (w poziomie i w pionie) - co zmniejszy obraz o połowę. Takie przeskalowane zdjęcie lepiej jest zapisać pod nową nazwą, bo ten w oryginalnym rozmiarze może Ci będzie jeszcze potrzebny, a z małego nie bardzo mozna zrobić większy";))
 
Ahoj:)
A oto nasze dzieło- na zdieciu ma 7 tygodni i 3 dni, ma 1 cm (wow)i bijące serduszko.To niesamowite jak wielką miłością koch się taką kropeczkę :laugh:.
Dziękuję ALYS 25
 
Może to zięcie będzie lepsze
Alys 25 -suwaczki to są takie "obrazki" pokazujące kiedy urodzi się baby,które niektóre dziewczyny mają tutaj wklejone w swoich odpowiedziach.Bardziej zrozumiale ::)?
Pozdrawiam
 
agaforever juz wiem o co chodzilo:))kliknelam na jakis suwaczek i otwarla mi sie stronka tam tez kliklam na suwaczek i pokazaly mi sie w okienkach jakies trzy kody skopiowalam ten 2 i wkleilam.chyba o to chodzilo co?ja jestem z takich rzeczy naprawde zielona i sama sie dopiero ucze:))pozdrawiam
 
dokladnie o to chodzi:)jest kilka stron z suwaczkami, po kliknieciu na jakis powinna sie otworzys stronka, wpisujecie planowana date urodzenia Maluszka, czasami trzeba tez ustawic strefe czasowa, wybieracie suwaczek, wklejacie 2 adres i gotowe:)
 
hej przyszle mamusie:))na kolejnym usg wykazalo ze jednak jedna fasolka we mnie rosnie :)troche mi ulzylo bo szczerze mowiac bylam przerazona mysla o blizniakach :laugh:(tymbardziej ze mam juz w domu dwa aniolki z rogami)jestem tak leniwa ze nie chce mi sie zdjecia zeskanowac i wkleic ::)nastepnym razem to zrobie.pozdrawiamy :D
 
reklama
alys wrzcaj foteczke, jak narazie to chyba tylko Ry dysponujesz skanerem, wiec chociaz na Twoja Fasoline mozemy popatrzec;)
 
Do góry