reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

mam juz dwa kolejne zdjecia usg do kolekcji,chcialam je dzis zeskanowac ale nie mam szans zebym w wekend dostala sie do komputera przy ktorym jest skaner(maz go zajmuje)moze jutro znajde czas:))pozdrawiam
 
reklama
marthus ja sie czuje dobrze,dzis jak widac bezsenna noc ::)buzka i pozdrawiam :D(i mam nadzieje ze z wojtkiem ci sie uklada ;) )
 
alys25 pisze:
marthus ja sie czuje dobrze,dzis jak widac bezsenna noc ::)buzka i pozdrawiam :D(i mam nadzieje ze z wojtkiem ci sie uklada ;) )

Wojtka w Poznaniu nie ma, pojechal z kmplami do Berlina..wiec nie ma jak sie ukladac, hehe:)
 
no to sprobuje cos wkleic  ;)
To moj maluszek z przodu
img16530tm.jpg

a to z profilu :)
img16513qs.jpg

 
jeszcze jedno z profilu :)
img16523ww.jpg

wszystkie sa do gory nogami zeby malenstwo bylo lepiej widac bo stoi sobie na glowie w rzeczywistosci ;)
 
reklama
Do góry