reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

Witam ślicznie :)
Wczoraj byliśmy na USG, ale fajowo ;D no i wklejam naszą Cudną Kropeczkę, której już bije serduszko ;D
Było wesoło bo wychodzą aż trzy terminy porodu, według USG jeden wychodzi na 10 sierpnia, drugi 31 lipiec po czym "maszyna" sobie wypośrodkowała i wyszło 5 sierpnia ;) (lekarz uspokoił mnie mówiąc że podobno termin na początku może sie wahać). No i mam jeszcze termin od lekarza na 26 lipca(tego się trzymam) ... zapowiada się ciekawie ::) czy tylko ja mam takie przeboje? :o ale się rozpisałam już zmykam :) śliczne te wasze fasolki ;D pozdrawiam buziaczki :-*
kropeczka5fz.jpg

klopka7by.jpg

kopka1qb.jpg
 
reklama
corsini tez tak mialam przy pierwszej coreczce lekarz z jednego usg obliczyl mi az trzy terminy:))smialam sie i mowilam ze moze bede w odstepie czasowym rodzic pokoleji:))bo z kazdej czesci mierzonej wychodzil inny termin :D zreszta ja juz dwa razy sie przekonalam ze to co lekarz odczytuje z usg niewiele sie sprawdzilo przynajmniej w moim przypadku,przy pierwszej ciazy powiedziano ze chlopczk bedzie,jest dziewczynka :D przy drugiej tez ze chlopczyk bedzie i ze malenka dzidzia sie urodzi ze nie przekroczy nawet 2500kg,urodzila sie tez dziewczynka i wazyla 3410 :D wiec albo mialam pecha i trafialam na takich lekarzy albo mi male psikusy robily juz w brzuszku :D i paluszek trzymaly w miejscu gdzie lekarz niby zobaczyl ze to chlopczyk :D(ale ja i tak czulam ze to beda dziewczynki,a teraz sama niewiem, ale tez jakos czuje ze to chyba dziewczynka)pozdrawiamy ;)
 
dzien dobry:)
z tym skanem to jest problem, bo nikt mieszkajacy w poblizu nie ma. kiedys miala moja przyjaciolka, no, ale kot skaner zrzucil i tyle go widzieli. wiec jak narazie nie mam mozliwosci umieszczenia zdjecia:(
a Wasze maluszki sliczne:)juz niedlugo coraz wiecej bedzie widac!
 
alys uspokoiłaś mnie dziękuje ;D u mnie z płcią się wczesniej nie pomylił i z Niunią i z Małym trafił w dziesiatkę :) ale i zawsze się wszystko przepisowo zgadzało...stąd moje zaskoczenie :) jeszcze raz dziękuję buzialki  :)  ( heh...nawet mam zdjęcia z usg...i pomyslec że to było 8 lat temu...jak ten czas leci :) )
 
Witaj Corsini fajnie to wyglada ktory to miesiac 1?ja mam termin na 19.08 wiec naleze do sierpniowych brzuchatek :laugh:w styczniu zobacze wreszcie na usg moje malenstwo bo teraz widzialam tylko pecherzyk pozdrawiam ;)
 
Pati przede wszystkim GRATULUJE!!! u mnie za tydzień skończy się drugi miesiąc  :) ale patrząc na usg...to kto wie czy się na sierpień nie załąpię  ::) czas pokaże  :) koło 21 stycznia mam iść na kolejne usg,czyli koło 12 tygodnia( już nie mogę się doczekać)  ;D Pati myślę że jak idziesz w styczniu to już będziesz miała Cudny widok  :) buziaczki  :)
 
Corsini mi tez lekarz mowi co wizyta co innego... jak byłam u lekarza drugi raz za nim zmieniłam to powiedzial ze sie urodzi 15 lipca... ::) ::) jak zmieniłam lekarza to na poczatku powiedzial ze 30 czerwca... nie wytrzymalam powiedzialam mu ze do zaplodniania doszlo ..podalam date... nio to mi ustawił na 6 lipca..
nio to zobaczyny co teraz powie... ::) ::)
buzka
 
w środę idę na pierwsze usg i juz się nie moge doczekać  ;D  ;D  ;D
na pewno się Wam pochwalę jak było ;D  ;D  ;D

a tak w ogóle to ile usg zazwyczaj robi się w ciąży? coś mi się kołacze po głowie, że 3 razy, ale to jakoś tak chyba mało..  :(
 
reklama
z tego co mi wiadomo to jesli wszystko jest w porzadku to 3 razy. ale u mojego gina robia praktycznie na kazdej wizycie, wiec czesciej wyjdzie.
 
Do góry