reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

ooo to kurcze u mnie się zapowiada kawał chłopa! może przestanie się wygłupiać i zlituje nad biedną matką i nie zrobi z siebie koloska?!
 
reklama
Ewan nie martw się, podobno nie ma reguły. Niektóre z wielkim trudem rodzą maleństwa rzędu 2 200 a inne bez większych problemów koloski np 4 500.
 
ojojojoj!!! w to wszystko zbliża się do nas wielkimi susami! a niedawno gadałyśmy o nieznośnych objawach 1-go trymestru, ale czas zasuwa!
 
oj zbliża się zbliża  ::) aż się wierzyć nie chce że to tak zleciało  :) a ja na usg we wtorek idę...koloska się nie spodziewam  ;) bo te kilogramy to mam wrażenie ze mi w pupe idą  ;D
 
A ja jestem ciekawa jaka wage moj maluszek osiagnal bo 3 tygodnie temu wazyl 1569 w poniedzialek znow ide do gina i moze sie dowiem!!! Jestem ciekawa jak szybko i ile moze takie baby w brzusiu przybrac na wadze!?
 
Ja byłam wczoraj u gina i tyle się nasiedziałam że miałam dość ,co chwilę ktos przychodził po recepty i wyniki( bez kolejki takie osoby wchodzą)i do tego wszystkiego rozbolał mnie ząb .Nawt nie miałam ochoty na rozmowę z lekarzem i chciałam jak najszybciej stamtąd wyjść .Z dzidziusiem wszystko w porządku ,rośnie jak na drożdżach,tyle że był strasznie rozleniwiony i nie chciał się ruszać ,olał lekarza :laugh: :laugh:.Gin był mocno zdziwiony ,pytał się czy dużo się teraz rusza .Później badał serducho jak bije ,bije jak dzwon ,zdrowiutki ale nie zapytałam ile waży ,wypadło mi z tego wszystkiego z głowy
 
Ja byłam dzisiaj na tych darmowych badaniach USG o których pisałam kiedyś. Niestety 4D nie udało się zrobić w całości bo za mało wód płodowych. No ale siusiaka było widać w trójwymiarze ;D ... całe 2 cm... :laugh: Adaś potwierdził swą Adasiowatość :) ;)Całą resztę oglądaliśmy na zwykłym USG. Maluszek waży 2,445kg, jest już odwrócony do wyjścia i termin z tego USG wychodzi na 3.07 ::)
 
reklama
A to moja Mała Oliwka ,gdzie miala 7.6mm. ;) ;) ;)pozdrawiam
 

Załączniki

  • 10nzsd4.gif
    10nzsd4.gif
    4,9 KB · Wyświetleń: 134
  • FOTO_3.JPG
    FOTO_3.JPG
    16,7 KB · Wyświetleń: 121
Do góry