reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

reklama
Ineska 7,6 mm czy cm ??? Bo jestem w szoku, że te tzw. pęcherzyki ciążowe są już takie śliczniutkie i ... ludzkie ;) Piękna pamiątka, trochę żałuję, że ja takiej nie mam... mówi się trudno :)
 
k@siek pisze:
Ineska 7,6 mm czy cm ??? Bo jestem w szoku, że te tzw. pęcherzyki ciążowe są już takie śliczniutkie i ... ludzkie ;) Piękna pamiątka, trochę żałuję, że ja takiej nie mam... mówi się trudno :)

oczywiście ze 7,6mm ::)             :D
pozdrawiam
 
reklama
Przynioslam z dzisiejszego USG nowe zdjecia 3D na ktorych niestety malo widac bo Nikus wcisnal buzie w moja miednice i nie chcial sie pokazac. A poza tym przez to ,ze juz tak mocno jest wcisniety do dolu to wiekszosc wod plodowych byla w okolicy pupki a nie glowki.... a takie zdjecia wychodza najlepiej jak jest wkolo duzo wod plodowych .
Tak , ze mam na zdjeciach rozmazana buzke ze splaszczonym noskiem , ale za to na jednym z nich moj misiunio sie do nas usmiecha !

Zabawne jest to ,ze jak bylismy na pierwszym USG ( w 19 tygodniu ) to tez zaslanial buzke , a pupke chetnie pokazywal ....... :D
Tym razem tez najlepsze i najostrzejsze zdjecie to fotka siusiaka :laugh: :laugh:

Niestety nie moge zdjec zeskanowac w domu ale zrobie to jutro u kolezanki . Zeskanuje i oczywiscie je tu wkleje .

W 35t 3d Niko wazy 2750.
 
Do góry