reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

reklama
1030le.jpg

oj kiedy to byłooooo ::)

w 10tygodniu a teraz już 28 ::)
mam nadzieje ze sie nie gniewacie ze sobie u was wspominki robie ;D
 
tak ja to w ogole bym chciala juz wspominać okres ciąży i tulić maleństwo w ramionach
ale jeszcze troszkę ::)
 
a ja dostałam skierowanie na USG dopiero na 12 tc - na styczeń!!!!. nie chcę zmieniać lekarza (pani doktor polecona przez przyjaciółkę i poza tą jedną sprawą wyudaje się być OK), więc chyba wybiorę się do prywatnego gabinetu. mam nadzieję, że wkrótce zdjęcie mojego Maluszka będzie dołączone do zdjęć kolegów i koleżanek ;)
 
jesli lekarz jest polecony i sprawdzony to chyba nie warto go zmieniac. a do stycznia juz wcale nie tak duzo czasu:)cierpliwosci.
 
stasia_2905 pisze:
a ja dostałam skierowanie na USG dopiero na 12 tc - na styczeń!!!!

Wiesz tak sobie myślę, że może to nawet lepiej, że masz skierowanie dopiero na 12 tydzień, widzisz ja poszłam za wcześnie i teraz się martwię...

Pierwsze robiłam 29/11/05 i pęcherzyk miał 2,7 mm, drugie robiłam 15/12/05 pęcherzyk miał 13,7 mm, ale serduszka nie widać, lekarz mówi, że wygląda na 5-ty tydzień ( a dodam, że to niemożliwe!!! ) no i dostałam skierowanie na 3 USG, idę w czwartek 22/12/05... bardzo się boję... tak naprawdę wolałabym chyba poczekać do tego 12 tygodnia niż teraz biegać co tydzień i tak bardzo się stresować...
 
reklama
Do góry