reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze skarby na zdjęciach usg

reklama
co do tego 12 tygodnia to lekarz ma rację, ja właśnie w 12-tym tygodniu zrobiłam pierwsze USG-jestem z tego bardzo zadowolona-widać serduszko i zalążki kończyn, wcześniej to bym się martwiła jak poprzedniczki bo tylko jakiś pęcherzyk by był widoczny a tak specjalnie czekałam do 12-go tygodnia żeby zobaczyć coś więcej. Na USG byliśmy razem z tatusiem bobaska-aż mu się oczka zaszkliły i od razu pojechaliśmy do rodziców bo był dumny ze zjęć i chciał się pochwalić co on takiego zrobił! Twierdzi, że nareszcie zrobił coś co ma ręce i nogi!
 
Jejku Ja jutro ide na USG 4D. Troche sie boje ale ide z mezem i zobaczy pierwszy raz dzidzie na zywo ;) ::) Jak dostane ladne zdjecia to od razu wkleje.
Trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko dobrze :-*
 
będę czekać na te zdjęcia 4D-ciekawi mnie, jak teraz wyglądają nasze bobaski, w sumie to dość wcześnie, ja na razie mam tylko czarno-białe, na 4D zamierzam iść pod koniec lutego, mam nadzieję że zobaczę "ptaszka".
 
AneczkaK ale Ci fajowooooooo  ;D trzymam kciuki  :) ewan będe trzymac kciuki za "ptaszka" ciekawe czy to już będzie widać   ::)  ja dopiero w styczniu koło 12...doczekac sie nie mogę,mimo że to nie 4D  ;D
 
szczególnie pierwsze USG jest wzruszające, nawet nie spodziewałam się ze swojej strony takiej reakcji-jakiegoś rozczulenia....... a tatuś to miał szklane oczyska...... to nasze pierwsze dziecko. Chuchamy i dmuchamy jak tylko możemy. Lekarz najlepszy w mieście, ja-praca w domu, ale jak czytam, czasem się zdarza nieszczęście..... tfu, tfu!
 
nie czytaj takich tfu tfu!!!!! przyznam się ewan ze czy pierwsze czy trzecie ;) wzruszenie zawsze jest wielkie :) i chuchajcie i dmuchajcie przezorny zawsze ubezpieczony ;) buziaczki :)
 
reklama
Ja też tak chciałam...i tak miałam  :) rok po roku a dokładnie w roczek małej zaszlam w ciąże z synkiem  :) nie żałuję!  no i teraz czas na Niespodziankę nr3  ;D ale i pomoc już będzie  ;) Mała się doczekac nie może  :)
 
Do góry