reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

Temat na forum 'Archiwum mam sierpniowych' rozpoczęty przez KICIA80, 6 Styczeń 2009.

1. KICIA80

KICIA80 Grudniowa mamusia :-)

To bedzie miejsce gdzie bedziemy mogly chwalic sie naszymi brzuszkami :-)
    No wlasnie dziewczyny jak u was jest ???
    juz cos widac?
    u mnie w pierwszej ciazy dluuugo nic nie bylo.
    teraz juz widze, ze dol podbrzusza mi znacznie stwardnial wiec pewnie tym razem bedzie szyciej widac efekty ;-)
    Gin mi zreszta mowil, ze tak pewnie bedzie .:tak:

2. roksana113

roksana113 mama Bartuni ;)

mi po pierwszej ciazy jeszcze zostało co nie co , więc teraz juz wygladam na 5 msc:-D

3. reklama
  4. Joan83

Joan83 Fanka BB :)

U mnie jeszcze nie widać zbyt wiele, ale to moja pierwsza ciąża. Poczekam cierpliwie...

5. wampirka20@wp.pl

wampirka20@wp.pl Fanka BB :)

ja z natury jestem okrąglutka wiec jak sie normalnie ubiorę to nie widać ale ostatnio zaopatrzyłam się w ciuszki dla "przyszłych mamuś" (bo to moja pierwsza ciąża i nie chcę by moje maleństwo było uciskane-może troche przesadzam?) i w tych własnie ciuszkach to widać,hehehe,ale nie aż:laugh2: tak by mi ustępowali miejsca w metrze!

6. Femme

Femme Aktywna w BB

u mnie też już widać różnice, tylko nie wiem czy to z powodu ciąży czy obżarstwa? Z natury nie jadam dużo a ostatnio to normalnie pochłaniam jedzenie! Jestem w 10 tyg a na koncie mam już 6kg na plusie!! Szok!! Wczoraj byłam w sklepie kupić nową garderobę, ani w spodnie ani w biustonosze po prostu sie nie mieszcze. To moja pierwsza ciąża- musze sie opanować. :-p

7. deli80

deli80 mama Oliwii i Maksymilian

Witam,
    Ja niestety też pomału się nie mieszczę w spodnie i w staniki. Jestem ciekawa co będzie późnij!!! Jak już teraz mam kłopoty. Staram się nie jeść za dużo, a jak już to bardziej warzywa, owoce, bo po słodkim mam zgagę więc nie jem ;-).
    Najbardziej to mi boczki wywaliło. A z tego miejsca najgorzej jest później zrzucić :-(. To moja pierwsza ciąża. Wiedziałam, że kilogramów będzie przybywać, ale nie aż tak szybko.

8. Emy

Emy Fanka BB :)

mój śliczny brzuszek w tym tygodniu urósł sporo
    mam tylko 1 spodnie, których jeszcze nie odpinam
    pewnie niedługo pójdę kupić coś nowego
    staniki narazie są ok, widocznie moje piersi tyle nie urosły

eh, jak dobrze jest tyć razem z tyloma babeczkami:-D:-D
    lubię to forum
    pozdrawiam

9. KICIA80

KICIA80 Grudniowa mamusia :-)

dziewczyny to chwalic sie brzuszkami jak juz cos widac!!!!
    wklejajcie zdjecia :tak:

10. reklama
  11. roksana113

roksana113 mama Bartuni ;)

to moje brzuszysko...dobrze ze na zdjęciu roztępów nie widać:-D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 Sierpień 2009
  12. kaskax25

kaskax25 mama wspaniałej trójki

gdzie????

Poleć forum