reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

KICIA80

Grudniowa mamusia :-)
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2006
Postów
2 663
To bedzie miejsce gdzie bedziemy mogly chwalic sie naszymi brzuszkami :-)
No wlasnie dziewczyny jak u was jest ???
juz cos widac?
u mnie w pierwszej ciazy dluuugo nic nie bylo.
teraz juz widze, ze dol podbrzusza mi znacznie stwardnial wiec pewnie tym razem bedzie szyciej widac efekty ;-)
Gin mi zreszta mowil, ze tak pewnie bedzie .:tak:
 
reklama
ja z natury jestem okrąglutka wiec jak sie normalnie ubiorę to nie widać ale ostatnio zaopatrzyłam się w ciuszki dla "przyszłych mamuś" (bo to moja pierwsza ciąża i nie chcę by moje maleństwo było uciskane-może troche przesadzam?) i w tych własnie ciuszkach to widać,hehehe,ale nie aż:laugh2: tak by mi ustępowali miejsca w metrze!
 
u mnie też już widać różnice, tylko nie wiem czy to z powodu ciąży czy obżarstwa? Z natury nie jadam dużo a ostatnio to normalnie pochłaniam jedzenie! Jestem w 10 tyg a na koncie mam już 6kg na plusie!! Szok!! Wczoraj byłam w sklepie kupić nową garderobę, ani w spodnie ani w biustonosze po prostu sie nie mieszcze. To moja pierwsza ciąża- musze sie opanować. :-p

dev216prs__.png
 
Witam,
Ja niestety też pomału się nie mieszczę w spodnie i w staniki. Jestem ciekawa co będzie późnij!!! Jak już teraz mam kłopoty. Staram się nie jeść za dużo, a jak już to bardziej warzywa, owoce, bo po słodkim mam zgagę więc nie jem ;-).
Najbardziej to mi boczki wywaliło. A z tego miejsca najgorzej jest później zrzucić :-(. To moja pierwsza ciąża. Wiedziałam, że kilogramów będzie przybywać, ale nie aż tak szybko.
 
mój śliczny brzuszek w tym tygodniu urósł sporo
mam tylko 1 spodnie, których jeszcze nie odpinam
pewnie niedługo pójdę kupić coś nowego
staniki narazie są ok, widocznie moje piersi tyle nie urosły

eh, jak dobrze jest tyć razem z tyloma babeczkami:-D:-D
lubię to forum
pozdrawiam
 


to moje brzuszysko...dobrze ze na zdjęciu roztępów nie widać:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry