reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny w ciaży:)

reklama
Ale macie dziewczyny sny:laugh2: Normalnie popłakałam się ze śmiechu...Najlepsze z tym "prawidłowym" zapłodnieniem.:-)
Mi dzisiaj pierwszy raz odkąd jestem w ciąży śnił się nasz Kubuś, że trzymałam go na rękach a on mi się tak przyglądał...I telefon mnie obudził:wściekła/y:
 
Dziewczyny cieszę sie, że macie ubaw - o to chodzi, tez się rano smiałam z tego określenia i mój R. również :)))
Anetko, czyli miły sen z Kubusiem, już niedługo sen przejdzie w rzeczywistość :)))
 
Ja na porodówce obejrzę czy mój M prawidłowo mnie zapłodnił...policze wszystkie paluszki 0 czy sie zgadza;-)
 
A mnie się dziś śniło, że kupowałam książeczki dla synusia - kolorowe z bajkami.
Wybierałam je i wybierałam.
Ten sen był miły - chyba musze pomyśleć o jakiejś :-D
 
Mój sen dzisiejszej nocki był bardzo realny...śniło mi się,że ktoś chciał mnie przejechać białym maluchem. Rano powiedziałam o tym bratu,a on się zaczął śmiać i powiedział mi,że moja "koleżanka" kupiła sobie ostatnio białego malucha:-D
Jeszcze wcześniej śniło mi się,że rzuciłam się do wody za moim owczarkiem niemieckim bo się topił...Poprostu zapomniał jak sie pływa...
A dwa dni wcześniej śnił mi się wielki pożar...heh...Paliła się stodoła...w niej stał samochód taty...
A i jeszcze jeden sen...śniło mi się że ze szpitala z dzickiem wróciłam na piechote:szok: Ruben był taki długi...ledwno co go niosłam bo tak się kręcil:-D
 
Mój sen dzisiejszej nocki był bardzo realny...śniło mi się,że ktoś chciał mnie przejechać białym maluchem. Rano powiedziałam o tym bratu,a on się zaczął śmiać i powiedział mi,że moja "koleżanka" kupiła sobie ostatnio białego malucha:-D
Jeszcze wcześniej śniło mi się,że rzuciłam się do wody za moim owczarkiem niemieckim bo się topił...Poprostu zapomniał jak sie pływa...
A dwa dni wcześniej śnił mi się wielki pożar...heh...Paliła się stodoła...w niej stał samochód taty...
A i jeszcze jeden sen...śniło mi się że ze szpitala z dzickiem wróciłam na piechote:szok: Ruben był taki długi...ledwno co go niosłam bo tak się kręcil:-D

Majeczko, gdyby zlepic Twoje sny w jeden , to powstałby niezły film sensacyjny :-) Obyś miała spokojniejsze sny :tak:
 
reklama
Do góry