reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny w ciaży:)

Kaka82

Mamusia październikowa'08
Dołączył(a)
24 Sierpień 2007
Postów
8 933
Miasto
Piła
Snilo mi się dzisiaj, że jadę w autobusie w kształcie litery L. W tej dłuższej części siedzieli pasażerowie, a w tej krótszej była porodówka. Ja stałam na załamaniu i widziałam co się dzieje w całym autobusie. Dzieciaczki w brzuszków wyskawiwały co minutę:szok:. A jedna babeczka urodziła 4raczki: dzidzusia, dzidziusa z buzi nieco przypominającego źrebaka, i 2 sjamskich bliźniaków - którymi były pluszowe kaczuszki połaczone ze sobą pleckami. Wszystkie dzieci były pozawijane w pieluszki i leżały w łóżeczkach....

Jak się głębiej zastanowić to jakiś polityczny podtekst miał ten sen;-)
 
reklama
kaka ale sie ubawiłam. Ty chyba za dużo śpisz albo rozmyślasz przed snem:))

Ja miałam tylko jeden sen o ciąży krótko przed I wizyta u gina. Zastanawiałam się co tam wykryje itp. I nawet pomyślałam że były by jaja jakby okazało sie ze jestem juz jakiś 3-4 miesiac w ciąży (kumpela dowiedziała sie w 5m jak była:szok:)I tak sobie myslałam i przyśniło mi się. jak cały brzuchol mi skakał od kopniaków malucha.
a tak to nic zero snów:rofl2:
 
A mi sie w ciazy snia jakies dziwne rzeczy ogolnie :tak: he he he. Ale najlepsze to, ze zanim sie dowiedziałam o ciazy, to kilka dni wczesniej sniło mi sie ze byłam na jakis badaniach i lekarka mi powiedziała, ze jestem w ciazy, a potem snił mi sie porod, ale nie pamietam co urodziłam, a kilka dni pozniej sie dowiedziałam ze jestem w ciazy naprawde :-D
 
A ja wam musze powiedzieć, że mi sie przeważnie sni, że spaceruje z wózkiem albo że jestem w ciąży :-D a ostatnio mi sie śniło, że urodziłam synka i byłam z tego powodu nie zadowolona bo chciałam córeczkę-to pewnie dlatego mi się tak śniło bo tak naprawdę marzę o córeczce... :-)
 
Coś jest z tymi snami podczas ciąży. Wcześniej nie pamiętałam żeby wogóle mi się coś śniło, a od pierwszych tygodni ciąży mam tak "wyraziste" sny że mogę je opowiadać przez pół dnia :) Zauważyłam że często są związane z książką którą akurat czytam lub obejrzanym filmem, więc nawet zmieniłam ulubioną tematykę książek (do tej pory thrillery medyczne i psychologiczne :) na "łagodne" powieści.
 
A mi się często śni, że przytulam nasze maleństwo. Następnym razem muszę tylko w pamersa zajrzeć hihi
 
Dzisiaj mi się śniło, że jechałam samochodem przez jakiąś pustkowie. Nagle, nie wiem jak, samochód odjechał a ja zostałam sama. Po przejsciu paru kroków przy szosie stał namiot a przy nim skąpo ubrana Murzynka z oszczepem w ręce. Patrzyła na mnie, a miałam juz spory brzuch i mówiła, że mnie poznaje...że zna każdego po wymiotach:szok:


bzzz co za bzdury mi w tej głowie się kłębią.
 
mnie się jakoś nic nie śni, albo nie pamiętam. Ale cieszę się z tego. Jakby mi się śniły dziwne rzeczy to od razu bym panikowała, że coś nie tak. A tak jestem spokojna.
 
Ja często miewam zwariowane sny...obiecuję sboie , że zacznę je zapisywać ale jakos nigdy mi nie wychodzi.
 
reklama
A dzisiaj mi się śniło, ze wróciłam do szkoły i pisałam test z biologii...i musiałam ściagać bo odpowiedzi na żadne pytanie nie znałam:-D
 
Do góry