reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny

brrr


a ja miałam wczoraj dziwny sen
że urodziłam w domu bez lekarza zajeło mi to kilka minut a dziecko mieściło sie na dłoni
ciotki mowily zebym sie nie martwila bo to wcześniak
ale było naprawde maleńke :p
 
reklama
a mi wczoraj się śniło, że miałam ogrooooomne piersi, wręcz balony i sikało mi z nich strasznie mleko tak, że nie mogłam nad tym zapanować, ale się namęczyła....uffffffff aż się obudziłam ::)
 
jak będę miała taką jak we śnie , to będę mogła wykarmić wszystkie warszawskie szpitale nawet jak będzie wyż urodzeń ;D
 
A mnie się dzisiaj śniło, że byłam w jakimś ogromnym hotelu, wsiadłam do windy, pomyliłam piętra i wysiadłam z windy na dworcu, wprost do jakiegoś ekspresu :o
 
A u mnie horror. Snilo mi sie ze moja kochana perska koteczka zostala oddana pod opieke na jakis czas do pustego mieszkania znajomych ktorzy wyjechaali do Czech i tylko brat tej znajomej tam mial zagladac. Przechodzilismy obok ich bloku i uslyszelismy przerazliwe mialczenie i zobaczylismy jak nasz kicia wyglada przez okno - 8 pietro. Postanowilismy ja zabrac.Na szczescie mielismy klucze od tego mieszkania ale Robrk orzekl ze zaczekamy az tamten koles wroci z pracy bo tak nieladnie tam wchodzic. Jakos sie spoznial i zaczelismy sami akce ratunkowa dla kota. Nie moglam wlezc po schodach(windy nie bylo) bo byly pionowe i balam sie ze wejde ale juz nie zejde z brzuchem,no bo jak? Chyba tylem. Robcik Poszedl sam ale tak sie zasapal ze kazal mi przyniesc wode do picia na ktores pietro. W tzw. miedzyczasie :) ktos nam ukradl rzeczy ktore postawilismy pod drzewem na podworku. A pod tym drzewem jeszcze spacerowal wielki zolw,ktory zrobil kupe. Nie zostalo do konca wyjasnione czy zabralismy kota bo sie obudzilam w stresie. Na szczescie kicia jest w domu i nie wiem skad taki durny sen bo nigdy nie oddalabym swoich zwierzakow.
 
ja myślę , że najistotniejsza w tym śnie była kupa żółwia, któraż to wróży szczęście i dostatek, a cała akcja z kotkiem była tylko dodatkiem do żółwia i jego kupy, bo inaczej nudno by było ;) ;D
 
Wczoraj po raz pierwszy nasz maluszek przyśnił się mężusiowi :) Ale się ucieszyłam. A dziś mi się śniło, że przespałam po porodzie całą noc i potem się marwiłam, że biedne dziecko całą noc było głodne!
 
reklama
Mi się śniło że mojedzidzi było 3 letnią dziewczynką w ładnej sukieneczce. Stałam z nią i mężem w kościele a tam z żonąi dziećmi stał mój gin. I moja córeczka uciekła wzieła jakiegoś mlecza i dawała ginowi mówiąc dziękuje panie doktorze że sie urodziłam. Kurcze nie wiem co mam myśleć czy bać sie teraz porodu czy nie. Dodam tylko ze 2 x mi sie jeszcze śniło że podczas porodu mój gin był wzywany by odebrać i podchodził do mnie i mówił ze porodu nie odbierze bo dość sioe mnienaoglądał przez te 9 miesięcy.
 
Do góry