reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny

powiem Ci że ja nie mam wyboru, w pociągu jest prawie zupełnie pusto, nie lubię nim jeżdzić - ale cóż. czsami uda mi się znależć przediał z kimś normalnym - ale rzadko.

nie wożę ze soba ani dokumentów (oprócz legitymacji ubezp i karty ciaży) ani kasy (te pare groszy mam głeboko schowane) plecak jest przypięty do półeczki na 5 sposobów...

nie bije sie ze mnie okradną - bardziej boję się psycholi...
 
reklama
och jak dobrze że nie jestem sama. Mam nadzieje że dzidzia nic o tych snach nie wie bo co by sobieo mamie pomyślała ;) :o
 
ja mam ostatnio dziwne sny tzn miałam już kilka dni nie wracają
ale śniła mi sie zdrada mojego misia
i w ogóle dziwny splot zdarzeń
tylko ze w tych snach nie było jeszcze nawwet brzusia
ale kilka dni pod rząd jeden wątek mnie zaniepokoił]
oby nie wracał :mad:
 
oby !!!

Mi się niedawno śniło, że urodziłąm takie z roczne dziecko, 0 wózka, 0 łózeczka, żednych ubranek... Mam nadzieję, że dzidź mnie tak bardzo nie zaskoczy ;)
 
Rany, a ja dwa dni temu mialam strasznie dziwny sen- snilo mi sie, ze zobaczylam na brzuszku taka gorke i pomyslalam sobie ze to dzidzius tak sie smiesznie ulozyl. Tak bylo rzeczywiscie tylko ze on zaczal wychodzic- przez skore!- z brzuszka. I wyszedl caly i zdrowiutki, tylko ze strasznie malutki! I ja probowalam najpierw z powrotem go tam wlozyc, ale skora juz zdazyla sie zasklepic. No wiec przez reszte snu probowalam dzidzie przekonac zeby samo weszlo, ale ono nie chcialo...A wygladalo jak kilkuletnie dziecko, tylko ze mialo jakies 25 cm!
 
A mi - obojętnie codsię śni to zawsze jestem oubrana tak samo. Śliczna krótka spódniczka, kozaczki, krótka kurteczka i mam taaaaaaaaaaaaaaaaaakie szczupłe nózki :D
 
reklama
A mnie się ostatnio śniło że urodziłam córeczke i byłam strasznie zła że to nie chłopiec, wyszłam ze szpitala i zostawiłam ją tam!! dopiero po jakimś czasie zadzwoniłam do szpitala, pytałam czy nie poodciągać jej pokarmu i powiedziałam im że chyba ją jednak wezme!!
Jak się obudziłam to nie mogłam dojść do siebie ::)
Wolałabym chłopca no ale bez przesady, córcię będe kochać równie mocno!!
 
Do góry