reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny...

Niemeczka

Czekamy na potworka ;-)
Dołączył(a)
28 Sierpień 2009
Postów
50
Miasto
Polska/Niemcy
Moje sny są bardzo realistyczne. Np. w noc kiedy jechaliśmy do szpitala śnilam że moja dzidzia ze mnie "wyskoczyla" i zaczęła do mnie MÓWIĆ coś żebym się nie martwiła... a ja tu patrzę a ona: nie miała wogóle nóżek tylko ten "ogonek" i nie miała jednej rączki :szok: Później zaczęłam w tym śnie walić głową o ścianę i... się obudziłam! Bo poczułam krwawienie.
Eh, głupi ten sen... :baffled:
A jak tam u was z tymi snami? Też wasza wyobrażnia podsuwa wam takie obrazy? :confused:
 
reklama
mnie sie ostatnio śniło, że śmigałam po drogiej restauracji i wyjadałam ludziom desery:confused:
a w ogóle od początku ciąży moje sny sa poza wszelkimi wyobrażeniami, mogłabym napisać książkę sci-fi:-)
 
Ja bardzo często mam sny o seksie, i to naprawdę różne, te sny:) I to bardzo wyraziste i pełne:) Nie miałam takich pprzed ciążą:)
 
My czasem też takie "sexiaste" sny mi się snią. Nieraz poród. A wczoraj mi się śniło że poroniłam. :no:
 
mirosia, też sie ździwiłam że taki sen. Tydzień później test wyszedł pozytywnie!! :-D
Aż mam ochotę sama z siebie się śmiać! Hahaha! :-D:-D
 
reklama
Moje sny też są bardzo realistyczne i nieprzyjemne. Już dwa razy śnił mi się pożar domu, w którym była moja rodzina, raz śnił mi się cmentarz z drewnianymi trumnami. Dwa razy śniło mi się że mąż mnie zdradza. no i śniła mi się parę razy moja zmarła babcia. Ogólnie to są z reguły koszmary, po których budzę się zlana potem, roztrzęsiona i nawet kilka razy zaryczana. Ciekawe czy to coś oznacza... Na pewno nie nie jest to miłe...
 
Do góry