reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny...

reklama
kurcze, a mi się nic nie śni :confused: tzn nic z dzieckiem.
mama ciągle pyta: a przyśniła ci się córeczka?? a ja ciągle, że nie ;-)
 
Mi pierwszy raz śniło się moje dziecko jak byłam w 2 albo 3miesiącu ciąży...o dziwo wyśnił mi się chłopczyk...czy to był proroczy sen?...hmmm jeśli tak to o poród też się nie martwię....muszę się tylko z kichaniem powstrzymać do 10marca hahahahha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
a ja mialam ostanio straszny koszmar, az sie obudzilam zaryczna i Krzysiek nie mogl mnie uspokoic:-(

Snilo mi sie ze moja coreczka urodzila sie strasznie chora i nawet jej mi nie pokazali, bo jeszcze takiego ciezkiego przypadku nie mieli. Nawet nie dawali jej szans na wyjscie ze szpitala. Mnie wzieli na jakies badania i tylko glowa krecili. Nikt mi nic nie chcial powiedziec. Na sam koniec to jeszcze lekarka jakas do mnie powiedziala zebym sie nie martwila, bo z jej obliczen to juz za miesiac znow bede w ciazy i to bedzie zdrowe dziecko. A ja jej na to, ze ja juz nie chce byc w ciazy i nie chce innego dziecka, ze maja moja Lene wyleczyc. I tak sie rozryczalam ze az sie obudzilam:baffled:
Po prostu koszmar:baffled:
 
adka z tym świniakiem to było niezłe:)
A mi dziś się śniło że byłam na dyskotece i wypiłam 3 kieliszki wódki chociaz już byłam w ciąży i miałąm straszne wyrzuty sumienia
 
Kurcze, ja też mam ostatnio same koszmary- kotłuje mi się tak pod tą czachą, że szok!:szok: Dwa dni temu śniło mi się, że skonał mi na kolanach mój pies i tak się popłakałam, że jak się obudziłam, to jeszcze mi łzy leciały, a wczoraj w nocy śniło mi się, że widziałam moją mamę całą w siniakach- straszne sny. To są tylko te, które pamiętam, a wiem, że w ciągu nocy to mam kilka takich koszmarków, na szczęście pamiętamy tylko te z przed przebudzenia. Trochę mnie to przeraża:dry:
 
reklama
Hehe widz,ze wszystkie ciezarna mamy zakrecone sny!!!mi od poczatku ciazy snia sie rozne dziwactwa ale ostatnio...biegam za slodyczami,slodkimi buleczkami...i co jest najciekawsze ,ze wszystkie sny sa takie wyraziste i dlugo o nich pamietam co nigdy mi sie nie zdarzalo....pozdrawiam wszystkie ciezarne:)
 
reklama
Do góry