reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nasze sposoby na zdjęcia bobasów: ozdabianie, pomniejszanie itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

iza1

Fanka BB :)
Miasto
Tauzen :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny podpatrzyłam u innych i postanowiłam założyć taki wątek. Możemy się tu wymienić numerami gadu gadu, która będzie chciała to poda swój numer i będziemy mogły czasami sobie poklikać :) Co wy na no?
Ja zaczynam: 791 23 59 :)

reklama

iza1

Miasto
Rozwiązania
0
Żuczku tak dawno nie był używany ten wątek że o nim nawet nie za bardzo wiedziałam, ja dołączyłam do Was później to dlatago. Może zmienimy ten wątek na inny bo chyba usunąć się go nie da ???

iza1

Miasto
Rozwiązania
0
Po upomnieniu przez Żuczka jaką gafę strzeliłam  :laugh: zmieniam nazwę tego wątku. Myślę że dobry pomysł aby powymieniać się sposobami ozdabiania zdjęć naszych szkrabów i doświadczeniami jakich programów używamy i gdzie ich szukać w sieci.

Kurcze jak zmienić nazwę wątku ???

Rybcia_21

Miasto
Bydgoszcz Nottingham
Rozwiązania
0
Iza dokładnie wątek taki juz istniej.Ja już go dawno założyłam.Ale co tam w nawale znikł pod innymi wątkami.A z tym aby zmienić nazwe wątku też sie zastanawiałam i jakoś nie moge zmienić nazwy.

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
iza - popros admina o zmiane nazwy lub podpowiedz jak to zrobic

Rybcia_21

Miasto
Bydgoszcz Nottingham
Rozwiązania
0
Iza1 jak chcesz zmienić nazwe wątku to musisz edytować swoją wypowiedź.I masz na samej góże nazwe wątku to ja zmień.Ja tak zmieniłam nazwe.

iza1

Miasto
Rozwiązania
0
Rybciu próbowałam tak ale nazwa się nie zmieniła :( Trudno jak nie będziemy pisać w tym wątku to odejdzie w zapomnienie ;)

Rybcia_21

Miasto
Bydgoszcz Nottingham
Rozwiązania
0
Iza1 nie wiem dlaczego nie chce u Ciebie sie zmieić ta nazwa jak poprawiałam w Uśmiechnij sie mamusiu nazwe bo na końcu nie było "u" he he i dopisałam.w ten właśnie sposób.Czyli edytowałam swoja wypowiedz i poprawiłam nazwe

reklama

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
i mi udalo sie zmienic nazwe swojego watku ...

iza - trzeba edytowac swoja pierwsza wiadomosc w watku - postaraj sie jeszcze raz - moze sie uda ;D

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry