reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sposoby na zdjęcia bobasów: ozdabianie, pomniejszanie itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

iza1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Luty 2006
Postów
2 895
Miasto
Tauzen :)
Dziewczyny podpatrzyłam u innych i postanowiłam założyć taki wątek. Możemy się tu wymienić numerami gadu gadu, która będzie chciała to poda swój numer i będziemy mogły czasami sobie poklikać :) Co wy na no?
Ja zaczynam: 791 23 59 :)
 
reklama
Żuczku tak dawno nie był używany ten wątek że o nim nawet nie za bardzo wiedziałam, ja dołączyłam do Was później to dlatago. Może zmienimy ten wątek na inny bo chyba usunąć się go nie da ???
 
Po upomnieniu przez Żuczka jaką gafę strzeliłam  :laugh: zmieniam nazwę tego wątku. Myślę że dobry pomysł aby powymieniać się sposobami ozdabiania zdjęć naszych szkrabów i doświadczeniami jakich programów używamy i gdzie ich szukać w sieci.

Kurcze jak zmienić nazwę wątku ???
 
Iza dokładnie wątek taki juz istniej.Ja już go dawno założyłam.Ale co tam w nawale znikł pod innymi wątkami.A z tym aby zmienić nazwe wątku też sie zastanawiałam i jakoś nie moge zmienić nazwy.
 
Iza1 jak chcesz zmienić nazwe wątku to musisz edytować swoją wypowiedź.I masz na samej góże nazwe wątku to ja zmień.Ja tak zmieniłam nazwe.
 
Rybciu próbowałam tak ale nazwa się nie zmieniła :( Trudno jak nie będziemy pisać w tym wątku to odejdzie w zapomnienie ;)
 
Iza1 nie wiem dlaczego nie chce u Ciebie sie zmieić ta nazwa jak poprawiałam w Uśmiechnij sie mamusiu nazwe bo na końcu nie było "u" he he i dopisałam.w ten właśnie sposób.Czyli edytowałam swoja wypowiedz i poprawiłam nazwe
 
reklama
i mi udalo sie zmienic nazwe swojego watku ...

iza - trzeba edytowac swoja pierwsza wiadomosc w watku - postaraj sie jeszcze raz - moze sie uda ;D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry