reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sposoby na zdjęcia bobasów: ozdabianie, pomniejszanie itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
fajne ramki :) ale mi sie nie chce specjalnie bawic w takie rzeczy ... len jestem ;D
 
reklama
Dzieki :)
Kurcze, niestety nie pamietam jaki to byl programik - gdzies przypadkiem go znalazlam, bo szukalam progsa do obrobki zdjec. A ze ostatnio sciagnelam mezowy troche wiruskow na kompika >:D, to musial przeinstolowac system i wszystkie programiki wylecialy :(
Postaram sie wieczorkiem w domu poszperac - moze znajde nazwe - mozna bylo go sciagnac za friko :)
 
Priscilla jak widze to chyba mamy ten sam program do obróbki zdjęć,aby wstawiać w ramki.
Też teraz go nie moge znaleść na pulpicie.Ale coś się tak chyba nazywał.

"photo frame schow" nie pamiętam jak sie to dokładnie pisało.
 
Rybcia i Priscilla dziękuję Wam za nazwę tego programu, już go sobie ściągnęłam :) niestety tylko na 14 dni :(
Bardzo podoba mi się Wasza twórczość, widzę Marta że i Ty tworzysz :)
 
reklama
Dziewczyny, ramki są świetne !!! Ja jakos nie mogę się zebrać do ściągnięcia tego programu, a w ogóle to ostatnio jakoś tak mało mam czasu i jakas przybita jestem :(
Ale to nie na ten wątek...
Teraz to będizemy miały dopiero galerię, z prawdziwego zdarzenia :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry