reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sposoby na zdjęcia bobasów: ozdabianie, pomniejszanie itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Idzia i Rybcia - dziękuję Wam, udało się :)

Może macie jakieś propozycje w nowym wątku 8) :)

Ja używałam do tej pory różnych programów np. FrameMaster, ale w tej chwili mam tylko AdobeFotoshop od niedawna i jeszcze nie bardzo umiem się nim posługiwać. Nie widze w nim np. ramek... może któraś też go ma?
 
reklama
iza - obawiam sie ze nie pomoge ... ja jakos nie mam czasu zeby obrabiac zdjecia w ramki lub inne taki fajne bajery ... ale moz epod wplywem tego watku cos sie zmieni :)
 
A ja się własnie zastanawiałam skad Iza te fajne ramki bierze :) Bardzo mi się podoba ta, którą masz etraz w podpisie z Karolcią w wózku, jest super :)
 
Super watek. Ostatnio szukalam programow z ramkami. Ale nie znalazlam nic fajnego :( Pochwale sie kilkoma przykladami, ktore udalo mi sie stworzyc
2nd7.jpg

3km2.jpg

4nr9.jpg

5pu0.jpg

8ey8.jpg

9zg6.jpg

framedimagevt7.jpg

6vl6.jpg
 
Ciesze się że ten wątek spotkał się z zainteresowaniem :)

Priscilla super, nie widze niestety wszystkich ale te które widze fajne bardzo - jaki to program i gdzie go w necie znalazłaś?

Margarett ta ramka jest w Paint Shop ProX - miałam go ściągniętego z netu ale już go nie mam, a w Adobe FotoShop nie widze żeby coś takiego było, ale może nie umiem znaleźć :(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry