reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Nasze spotkania

reklama

lareina

Zaciekawiona BB
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
To ja jestem chętna ale ja z wózeczkiem będę.Mogę codziennie 13-17.Ale oczywiście jak mróz odpuści.

mandziula

Mikołajowa i Zosiowa mama
Miasto
Lublin/Dąbrowica
Rozwiązania
0
ja sie piszę na wiosenny spacerek:tak::tak::tak: w lutym to odpada chyba że któraś umie poród odebrać:-);-);-);-)

fornetka3

Fanka BB :)
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
ja jestem dostępna od 8 lutego( jadę na tydzień do mojej mamy)
prze cała dobę poza porami snu.

anaconda27

styczniówka2006
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
U mnie odpadają soboty i niedzielę chyba że dużo wcześniej będę wiedziała to może uda się wyrwać i najchętniej do godz.16:tak::tak::tak:

misia2010

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
U mnie raczej też w tygodniu, poza weekendami. Godziny przedpołudniowe, od 10 lutego:tak:, oczywiście bez takich mrozów;-);-);-)Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się dotoczyć:-D i że mała nie zechce wyjść miesiąc wcześniej;-)

maltanka

Moderator
Miasto
zakrzywiona czasoprzestrzeń
Rozwiązania
0
a mi pasuje najlepiej na tygodniu godz. 17.00- 18.00:sorry2:
Madzienka pisałaś coś o Plazie, jamyślałam na początku o Realu, ale nie wiem w sumie gdzie dobra kawa.

w porannych godzinach to w domku z Hubertem, a teraz za zimno na spacerek.

lareina

Zaciekawiona BB
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
a mi pasuje najlepiej na tygodniu godz. 17.00- 18.00:sorry2:
Madzienka pisałaś coś o Plazie, jamyślałam na początku o Realu, ale nie wiem w sumie gdzie dobra kawa.
jesli chodzi o dzień tyg to u mnie też weekendy odpadają.I ja tez wole w Plazie bo z lsm do Reala to kupę drogo i ja nie dam rady.

reklama

sunday_

Rozwiązania
0
To jesli teraz spotkanie w Lutym na kawe w Plazie bez dzieciakow to ja tylko w wekendy moge!!!A pozniej z dzieciakami to moze i na tygodniu tylko jeszcze nie wiem jak bedzie u mmnie z praca-czy w ogole bedzie!!!:baffled:

Do góry