reklama

Nasze spotkania

Temat na forum 'Lublin' rozpoczęty przez Marta1981, 26 Styczeń 2010.

1. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Dodawajcie wpisy a potem listę zrobimy:tak:.

2. lareina

lareina Zaciekawiona BB

To ja jestem chętna ale ja z wózeczkiem będę.Mogę codziennie 13-17.Ale oczywiście jak mróz odpuści.

3. reklama
  4. mandziula

mandziula Mikołajowa i Zosiowa mama

ja sie piszę na wiosenny spacerek:tak::tak::tak: w lutym to odpada chyba że któraś umie poród odebrać:-);-);-);-)

5. Madzienka

Madzienka Mama Julci i Lenki

I ja chętna....godziny 9-12, 15-19

6. fornetka3

fornetka3 Fanka BB :)

ja jestem dostępna od 8 lutego( jadę na tydzień do mojej mamy)
    prze cała dobę poza porami snu.

7. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

U mnie odpadają soboty i niedzielę chyba że dużo wcześniej będę wiedziała to może uda się wyrwać i najchętniej do godz.16:tak::tak::tak:

8. misia2010

misia2010 Fanka BB :)

U mnie raczej też w tygodniu, poza weekendami. Godziny przedpołudniowe, od 10 lutego:tak:, oczywiście bez takich mrozów;-);-);-)Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się dotoczyć:-D i że mała nie zechce wyjść miesiąc wcześniej;-)

9. maltanka

maltanka Moderator

a mi pasuje najlepiej na tygodniu godz. 17.00- 18.00:sorry2:
    Madzienka pisałaś coś o Plazie, jamyślałam na początku o Realu, ale nie wiem w sumie gdzie dobra kawa.

w porannych godzinach to w domku z Hubertem, a teraz za zimno na spacerek.

10. reklama
  11. lareina

lareina Zaciekawiona BB

jesli chodzi o dzień tyg to u mnie też weekendy odpadają.I ja tez wole w Plazie bo z lsm do Reala to kupę drogo i ja nie dam rady.

12. sunday_

sunday_ Fanka BB :)

To jesli teraz spotkanie w Lutym na kawe w Plazie bez dzieciakow to ja tylko w wekendy moge!!!A pozniej z dzieciakami to moze i na tygodniu tylko jeszcze nie wiem jak bedzie u mmnie z praca-czy w ogole bedzie!!!:baffled:

Poleć forum