reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

reklama
jeżeli o mnie chodzi to w czasie ferii mam luz i jest mi obojętne kiedy będzie spotkanko. Na pewno będziemy w Lublinie 28 lutego bo wybieram się z młodym na pechowego nosorożca:
Galeria - Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Poza feriami tylko weekendy.
Ta niedziela nie bardzo mi pasuje. Co prawda będę w lbn ale z młodym zostaną moi dziadkowie i będę chciała jak najszybciej wrócić do domu.
 
Ja tez w weekendy odpadam więc i ta niedziela mi nie pasuje.Ja nudzę sie na tygodniu a w weekendy rodzinnie spędzam czas z mężem i synkiem.I luty jak najbardziej bo teraz to mrozy za duże.
 
ja sie piszę na wiosenny spacerek:tak::tak::tak: w lutym to odpada chyba że któraś umie poród odebrać:-);-);-);-)
Ja po szkole medycznej;-):tak:.
Ja tez chetna,tylko ze ja mam wszedzie daleko...he,he...no i czekam na jakies wiosenne spotkanie........:tak:
A ja nie wspomnę,jak blisko mam:sorry2:.
Ten weekend odpada,bo z kasą cienko:sorry2: ale jakiś następny to mogę przyjechać;-):tak:.A wiosną do parku to z chęcią.:tak:
 
reklama
Zawsze tak jest niestety im więcej osób tym ciężej się spotkać ja proponuje żeby zakładająca ten wątek osoba powiedziała termin i godz jakoś teraz to sobie każdy to zaplanuje.A tak to potem się wszystko rozmyje..a szkoda by było.Ja tez jestem za Plazą!!!Miłej nocy .papa
 
Do góry