reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

ja też jestem z Plazą a do terminu to byle nie weekend bo mam zjazdy;-)
poza tym bez dziecka w tygodniu mogę albo od 08.00 do 12.00 albo od 14.00 do 20.00;-)
 
reklama
Zawsze tak jest niestety im więcej osób tym ciężej się spotkać ja proponuje żeby zakładająca ten wątek osoba powiedziała termin i godz jakoś teraz to sobie każdy to zaplanuje.A tak to potem się wszystko rozmyje..a szkoda by było.Ja tez jestem za Plazą!!!Miłej nocy .papa

Tak to niestety jest:dry:. Masz rację - najlepiej "odgórnie" wybrać jakiś konkretny termin i godzinę, a każdy w ramach swoich możliwości się dopasuje i ci co będą mogli się pojawią:-)
 
Dobra to zarządzam nasze spotkanie na 14 marca (niedziela) godz 11,kto będzie mógł to się zjawi.Powinno być już w miarę ciepło:dry:.
Jeśli chcecie w mniejszym gronie na kawkę to nie mam nic przeciwko:no::-):-).
 
Dobra to zarządzam nasze spotkanie na 14 marca (niedziela) godz 11,kto będzie mógł to się zjawi.Powinno być już w miarę ciepło:dry:.
Jeśli chcecie w mniejszym gronie na kawkę to nie mam nic przeciwko:no::-):-).

To ja się na razie zapisuje na to spotkanie, ale nie dam gwarancji, że będę, bo na 22 marca mam termin porodu, więc może być różnie;-)
 
Dobra to zarządzam nasze spotkanie na 14 marca (niedziela) godz 11,kto będzie mógł to się zjawi.Powinno być już w miarę ciepło:dry:.
Jeśli chcecie w mniejszym gronie na kawkę to nie mam nic przeciwko:no::-):-).

myslalam ze uda nam sie wczesniej spotakc a nie dopiero w marcu...ja odpadam 14 bo moj P bedzie po operacji i raczej na ploty nie bede miala czasu:-:)-:)-:)-:)-:)-(

A ni mozemy najpierw sprobowac w lutym np 15 luty poniedzialek, szkolne mamy maja ferie
 
Dobra to zarządzam nasze spotkanie na 14 marca (niedziela) godz 11,kto będzie mógł to się zjawi.Powinno być już w miarę ciepło:dry:.
Jeśli chcecie w mniejszym gronie na kawkę to nie mam nic przeciwko:no::-):-).

ja też odpadam, bo to niedziela:-(

Madzienka mi pasuje jak na razie 15 luty,:tak: tylko ja mogę się wyrwać z domu po południu najwcześniej na 17.00
 
reklama
Do góry