reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

Marta zobaczymy bliżej spotkania bo planuję pojechać do rodziców na kilka dni i chciałam aby ta wizyta zbiegła się terminem spotkania.

Jak na razie to ciągle nie wiem czy mnie dopisało bo za każdym razem wyświetla mi się napis " ojej nie można wyświetlić strony":crazy::crazy::angry::angry::no::no::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Fogia, spróbuję Ciebie zapisać poczekaj na maila na swojej skrzynce.
Udało się - potwierdź rejestrację. Wpisałam że będziesz z Fifim.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jest ogromna prośba od współorganizatorów - namawiajcie koleżanki i proponujcie chętnym późniejszy termin spotkania. Na godz. 11 jest już 20 osób a na 14:30 tylko kilka. Chodzi również o organizację spotkań w Lbn i w innych miastach w przyszłości
 
wici rozesłane :)

ale myślę że tu też chodzi o to że może w tych późniejszych godzinach starsze dzieci śpią
 
Martuś od kilku dni próbuje sie z Pauliną na spotkanie zapisać na tą 14 i ten sam komunikat nam wyskakuje jak Fogi:eek:
 
Dziewczyny, te które się nie mogą zapisać niech piszą do mnie lub anislu na PW

i dawajcie znać z jakich przeglądarek korzystacie. Może tu jest pies pogrzebany???
 
reklama
Do góry