reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

reklama
Co Wy na poniedziałkowe spotkanie np. w saskim, na rowerach, hulajnogach, w wózkach???

a w środę lub czwartek np wypad do spa lubelskiego...kto byłby chętny??


oczywiście plany będą modyfikowane gdyby pogoda nie spisała się:-p:-p:-p
 
Justyna podoba mi sie Twoja godtowosc na spotkania w kazdym miejscu o kazdej porze super:-)

Ja jesli chodzi o spa i baseny odpadam ale spotkania plenerowe jak najbardziej czyli pisze sie na poniedzialek....
 
Ja się piszę na saski... :-)
w końcu muszę się ujawnić...:-D

mam nadzieję że oprócz rowerków, hulajnog - ciężarówki też mile widziane ? :)

bo z wypadem do spa ja się waham... nie rozmawiałam z ginem o wypadach w takie miejsca...
 
jeśli spa to spotkanie przedpołudniowe to ja chyba odpadam bo nie dopilnuje dwójki dzieciaków ....

na saski się piszę :-) o ile będzie pogoda bo w środę mamy szczepienia ;-)
 
reklama
ooo szkoda,ze w w poniedziałek muszę isc do pracy, bo chętnie przyszłabym na spotkanie :) jakkolwiek życze miłej pogody, bo atmosfera jak zawsze na pewno będzie fantastyczna :D
 
Do góry