reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Hej dziewczynki

Jutro po południu ruszamy na mazury po dzieci i w środę nad morze. Nie mogę się doczekać :) Teraz jest u nas ulewa i mega burza, mam nadzieję że jutro na trasie będzie w miarę bo czeka nas długa droga...
Edysiek, my się chyba jeszcze nie znamy? :) Mnie troszkę nie było bo od kwietnia miałam szkolenie florystyczne i rzadko w tym czasie tu niestety zaglądałam... w każdym razie miło mi Cię poznać :) Widzę że jesteś gdzieś z moich okolic :)
Wypoczywajcie Moje Drogie w miarę możliwości i proszę mi tu nie narzekać na upały bo zaraz się zrobi ohydna jesień i chwilę później będziecie narzekać na zimę i mrozy... :) Cieszmy się latem!
Odezwę się po powrocie, ciao!
 
Justi no ciężko mi było zabrać się do czegokolwiek i zrobiłam tylko co musiałam ;-) za to nadrobiłam cały wątek :-p

Smerfetko byłaś już na tej drugiej wizycie?

Właśnie gotuję zupę i przydałoby się pójść na ogródek ale nie chce mi się:baffled::baffled:
 
reklama
Jakże długo mnie nie było! :-D Miliony nowych stron do czytania, aż mi się nie chce :-D Przepraszam za nieobecność, będę wpadać częściej, jeśli nadal mnie chcecie :confused:
Piszę dopiero teraz, żeby poinformować, że cztery dni temu urodziła się Lou :-D. Jeśli chodzi o przeprowadzkę to Boże Narodzenie już będzie w domu nowym :tak:.
 
Do góry