reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
:)))) Witaj Gosiulku :) Mam nadzieję, że dołączy do nas reszta i jakieś nowe osoby, żebyśmy mogły swobodnie gadać i żeby nikt nam nie powiedział, że na wątku o starankach nie można gadać o niczym więcej ;)

Jak Ci mijają święta?
 
Reszta pewnie się opycha, albo leży do góry brzuchem ;)

Ja już wyprawiłam moją rodzinkę, a jutro jedziemy do rodziny M, więc będę dwa dni bez netu ;)

Mam nadzieję, że na forum o wszystkim i o niczym, każda osoba, łącznie z zupełnie nowymi, będzie się dobrze czuła :)

I żeby była jasność- nie chodzi mi o podział, ale o nową energię i po to założyłam temat na takim luźnym forum, żeby nie narzucać tematów rozmowy (mogą być o starankach, mogą być o jedzeniu, zakupach, wszystkim co nas interesuje :))
 
Ostatnia edycja:
ja tez sie witam i ciesze sie,ze mamy swoje miejsce :-)
gosiu zostajesz znami czy bedziesz pisala z "gwiazdeczkami" ..pojechaly po tobie rowno..:szok:,az nie mialam ochoty czytac dalej..bo rece opadaly :tak:..a potem glupie tlumaczenie,ze byla pelnia !!!! :szok::szok:
widac,ze obgadywanie za plecami im lepiej wychodzi,ale jak juz maja spojrzec czlowiekowi w oczy i powiedziec prawde to sie kalecza..a to tylko swiadczy o ich dojrzalosci...
zostawie to bez komentarza....
anisia dzieki ;-)..wczoraj pisalas,ze na usg jest inny tc..to noramalne ;-),ja tez mialam inny tc z @ i usg ;-).tazke tym sie nie martw
cos jeszcze chcialam napisac,ale ..zapomnialam..sorki
pozdrawiam wszystkie i wszystkiego dobrego zycze

ps.mam nadzieje,ze dobrze nam sie bedzie tytaj pisalo :tak:;-)
bez falszu,klamu,udawania i slodzenia sobie..;-)
 
madlen - oj tak, to jest mój duży stres, bo jest aż tydzień różnicy (na usg o tydzień mlodsze). Ale staram się wierzyć, że wszystko jest ok. Dziękuję za pocieszenie :*

gosiulek jest z nami i to jest ważne :) a rozmawiać tutaj możemy o wszystkim, nawet o sąsiadach, którzy uprawiają bardzo głośny sex (bo ja takich mam ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry