reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starsze dzieciaczki

reklama
Moja mnala robi tez juz na nocnik choc czasem zdarzy jej sie jeszcze zrobic w majtkji i wtedy strasznie placze , co do gadania to ona ma roznie .
 
Gratuluje Dominisiowi postępów :tak:

ja na szczęście zapomniałam co to pieluszki moja przed 2rokiem jak zaczęła siusiać w dzień na nocnik tak po miesiącu i w nocy miałam spokój....ale nie długo się zacznie ;-)
 
Nawet nie wiedziałam że taki wątek jest :-) U nas też dośc długo młoda miała pampka na noc, ale w końcu sie przełamałam i w sumie chyba ze dwie noce tylko sie posikała... oczywiście katar od razu....

A choroby mnie wykończą psychicznie, fizycznie i finansowo...

Labamba Młody zdrowy już?
Cały pobyt w Pl przechorował, złapał jakiegoś wirusa:no: Myślałam że już ok ale dzisiaj w nocy znowu coś go bolało, niby ucho albo ząbek:zawstydzona/y: W przyszłym tyg siedzi w domu:sorry2: Oszaleć można, choć u mnie poki co obywamy się bez antybiotyków:tak:
 
reklama
Do góry