reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starsze dzieciaczki

reklama
Dziewczyny napiszcie jak wasze starsze dzieciaczki reagują na rodzenstwo.
U nas na początku wielka radość, co chwile całusy dotykanie. Po kilku dniach widzę, że Szym troszkę się zmienił, chcę bym wszystko mu robiła, moja mama nawet obiadu nie może mu podać, z zasypianiem też różnie oczywiście najlepiej z mamą. Wczoraj pierwszy raz powiedział do babci by zabrała Davidka:sorry2: Jak chcę zwrócić moją uwagę to naśladuje płacz małego. Staram się okazywać mu bardzo dużo miłośco, ciągle z Nim rozmawiam, staram się z Nim często bawić ale czasem wychodzę z siebie jak karmię a On skacze na kanapie bądz wisi mi na karku ale jestem dobrej myśli:tak:
 
LABAMBA ja co nieco pisałam na głównym i powiem że jest u mnie podobnie jak u ciebie co daje dużo uwagi synkowi mówie mu ciepłe słowa i poniekąd się udaje:tak:to jest dla nich nowea sytuacja bo zawsze czas tylko dla nich tylko oni narazie byli naszymi syneczkami a teraz dzielą mamusie z braciszkami:sorry2:ja myśle że będzie dobrze tylko trzeba dać troche czasu:tak:
 
Mój starszy ma pięć i pół roku i kocha braciszka, ale czasami zachowuje się jak wasze smyki - skacze na kanapie jak karmię, wciska smoczek na silę małemu ....budzi go złośliwie, ale miłość przelał na tatusia, choć musimy razem usypiać razem:tak: A z śmiesznych rzeczy to ostatnio Tom zakładał sobie pieluchę, a jak karmię Filipka to całuje go w policzek oblizuje się i mówi: mmmniaam pyszne to mleczko:-D:-D Ostatnio zapytałam czy chce spróbować ale nie chciał;-):tak: No i każdej babie teraz zagląda w dekolt i pyta czy ma mleczko w cycusiach:zawstydzona/y::baffled:
 
Jupi jestem dumna ze synka mojego:-)grzeczniutki był jak aniołek M mówi dał się zbadac dokładnie iii jest zdrowiutki nawet już szumy zanikły które cały czas musieliśmy kontrolowac:-)wazy 13.5 kg i ma 93 wzrostu co wszystko dobrze tylko lekarz mówi że ten 1 kg mógł więcej wazyć ale jest wszystko dobrze:tak:no to teraz jestem spokojna i nawet siusiak zdrowy jąderka tam gdzie trzeba:-)a co do mówienia jak to mówi jeszcze się nauczy:-)teraz jeszcze iść z Alankiem:-)
 
Patrysiu, synuś mojej szwagierki jest rok starszy od twojego i waży 14 kg, jest szczupły ale nie jakiś wychudzony, a mówić zaczął dopiero jak poszedł do przedszkola, z tego co wiem to dużo dzieci teraz późno zaczyna mówić.
 
Patrysiu, synuś mojej szwagierki jest rok starszy od twojego i waży 14 kg, jest szczupły ale nie jakiś wychudzony, a mówić zaczął dopiero jak poszedł do przedszkola, z tego co wiem to dużo dzieci teraz późno zaczyna mówić.
no widzisz to nie wiem czemu sięlekarz czepia jego wagi:confused:bo mówił że jak na jego wzrost powinien ten 1 kg więcej ważyć..no ale jak to lekarze zawsze coś nie pasi bo mi ogólnie podoba się to jak Dominiś wygląda:tak:a co do mówienia no chciałabym aby zaczął mówić już tak normalnie bo teraz to głównie komunikacja przez pokazywanie lub prztakuje mi jak się pytam :tak:zaczne martwić się jak będzie miec skończone 3 latka i jak nie będzie mówić:tak:
 
no widzisz to nie wiem czemu sięlekarz czepia jego wagi:confused:bo mówił że jak na jego wzrost powinien ten 1 kg więcej ważyć..no ale jak to lekarze zawsze coś nie pasi bo mi ogólnie podoba się to jak Dominiś wygląda:tak:a co do mówienia no chciałabym aby zaczął mówić już tak normalnie bo teraz to głównie komunikacja przez pokazywanie lub prztakuje mi jak się pytam :tak:zaczne martwić się jak będzie miec skończone 3 latka i jak nie będzie mówić:tak:
Patrysiu Szymon waży 13kg i ma ponad 100 cm:happy2: i starszy o pół roku:sorry2: Co do mowy to u nas od listopada się bardzo rozwinęła, obecnie gęba mu się nie zamyka:-p:-D Muszę przyznać, że dosyć wyraznie mówi:tak: Ostatnio musiał jechać gdzieś z M samochodem i ten zaklnął na innego kierowcę i teraz jak Szym jezdzi swoim autkiem to klnie jak tatuś:shocked2::baffled: Na szczęście w przedszkolu nikt po polsku nie rozumie:-p
 
reklama
Do góry