reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starsze dzieciaczki

reklama
moja miała zwykły jedynie co to ciężko jej ukręcić było pedałami bo wymaga to wysiłku na pewno jak będziesz pchać ujedzie ale wydaje mi się że na drewnianym było by ci łatwiej jakby sama śmigała :) zawsze masz ręce wolne by np pchać wózek

przemyśl sobie plusy i minusy ;-)

widziałam już kilkoro dzieci na tych rowerkach i super śmigały jak torpedy ;-)
 
No pomysle nad nim, ale własnie tak jak mówisz... nie bede musiała jej pchac, mogłabym jej brac rowerek na spacerki, a ta rower by zostawał tylko na spacery rodzinne, bo tatus jedna pcha, ja drugą. Tylko tez pytanie czy moja Paulina juz by sobie na nim poradziła, niby jest od 2,5 roku... .
Tylko tez zastanawiam sie czy mała nie bedzie mi zwiewac na tym rowerku.
 
Emilka do Dominika po obejrzeniu pieska z którym przyszła dziewczyna mojego brata .....

"ale śliczny i słodki psiaczek podobny do Ciebie Dominik tylko ty masz mniej włosków " :eek::eek::eek:


zastanawiam się tylko w którym miejscu Dominik jest podobny do psa;-)
 
Do góry