reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Aga! śliczny brzusio. :laugh: A co do wagi to witaj w klubie,ja mam 17 kg na plusie. Moja córeńka tez sobie upodobałą przytulne mieszkanko w brzuszku u mamusi i nie chce sie pokazać na tym świecie. Trzeba będzie zatrudnić tatusia do pomocy. ;D Zresztą zrobię to z miłą chęcią. :laugh:
 
reklama
Padiq tylko pytanie czy to podziala,ale przynajmniej troche przyjemnosci bo potem dyspenza na jakis czas.

Dodeczka,Aga sliczniutko wygladacie.

A mnie znowu dzisiaj zapytano czy to oby nie blizniaki?No ale mysle ze az tak by sie nie ukrylo.
 
lwica, mnie tez sie zdarza, ze padaja takie glupie pytania.
ja zawsze odpowiadam, ze czworaczki, ale na usg stoja zawsze wezykiem.
nie ma co sie glupocie ludzkiej poddawac.
jednej to wytlumaczylym, ze pilke lekarska nosze, bo to cwiczenie na plecy od ortopedy.
na glupie pytania tylko glupie odpowiedzi.
 
Aga wiesz nie wpadlam na takie odpowiedzi,ale przyznam szczerze ze mi sie podobaja i kupuje,oczywiscie prawa autorskie pozostawiam Tobie. ;D
 
wiecie myślałąm,że nie będę tęskniła za brzusiem....myliłam się...mój nie dość,że teraz pokancerowany, cieknie z niego to jeszcze flaczek taki ....a majtki lub pas ściągający musza poczekac do zagojenia...a goi się goi,ale bardzo mozolnie...pozdrawiam brzuchate mamy...już luty.....:)
 
No ja też za moim troszkę tęsknie :) Jakoś mi tak dziwnie bez niego :) Ale 100 razy bardziej cieszę się z Kruszynki naszej ukochanej ;D Mój brzuszek już nie wielki został wyglądam jakbym sobie troszkę więcej pojadła więc jeśli będzie "znikał" w taki tempie jak do tej pory to będę pod wrażeniem :D

Pozdrowionka ;D
 
Widzę kochana dodeczko że bocian juz przyniósł malutką
36_1_66.gif

dużo radości i szczęścia i cierpliwości Ci życzę i małej rozrabiace
dzieci0.gif
 
Dodeczka ;D gratuluje maleństwa ,choć to dość abstrakcyjne na początku strony jest zdjęcie z twoim brzuniem a na końcu piszesz że tęsknisz za brzuszkiem
:) niesamowita
 
ja też wolę zawartość:)No i moge chodzić ormalnie i nie 'gacam sie', no i mogę nogę na noge złożyć i wiele innych plusów:)
 
reklama
Gaga tak doczekałam się wkońcu ;D Dziękujemy za życzonka :)

Mija dziękuję :) No masz rację :) :) :) ciekawie to wyszło :laugh: :laugh: :laugh:

Nausea ja też szybciutko po porodzie tak mogłam :) To nie reguła (chyba że jestem wyjątkiem ;) :laugh: )

Buziaki :)
 
Do góry