reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
no ijak ..nie przyyłacie swoich brzusi :( a ja mam już następne zdjątko ale jak je wyśle to zdominuje ten temat i bedzie mi głupio :p
 
reklama
Czesc Mija,a ja juz widzialam Twoje nowe zdjecie w innym rozdziale ;) bardzo fajne zdjecia!
ja musialam sobie sama poradzic :) oto moj BRZUSZEK!!!
b2kopia6mb.jpg
 
anusiakanusia , wystarczy PAINT.
otwierasz zdjęcie w paincie (klikasz prawym klawiszem myszy na nazwie zdjęcia i wybierasz EDYTUJ).
nastepnie klikasz ikonkę OBRAZ, dalej ROZCIĄGNIJ/POCHYL i w roziąganiu daj np po 50%. i zapisuj jako nowe zdjęcie, bo inaczej zamieni ci oryginał na to zmniejszone.
powodzenie, napewnoi sie uda!!
 
czesc dziewczyny a u mnie jak zawze jeszcze nic nie widac:( wchodze we wszystkie swoje rzeczy sprzed ciazy i nawet mam zapas :) [chyba te 4 poczatkowe kg nadwagi byli rzeczywiscie zaduze] ale tez zaczynam zauwarzac ze jestem ciagle glodna i jem co prawda porcjonuje ale czasem to nie potrafie powstrzymac sie:)
Polecam arbuza:) ma witaminki i przeczyszcza brzusio od zbednych rzeczy i dobry jest:)

dzis lazilam po sklepikach przygladaja sie do czegos wiekszego [ubrania] ale pani sprzedawca powiedziala niech ani przyjdze za 2 miesiaca jak bedze 4:)))
a moje malenstwo nie wiem gdze sie chowa ale powoli protestuje i potrzebuje wiecej i wiecej swiatla dobrego smakolykow i miejsca:)

Aniolekk
 
Jakie piękne!!!!!!!!!!
Mój jest mniejszy :) :) :) postaram się dzisiaj wkleić
Pozdrawiam brzusie!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Moje zdjęcie z biwaku, troszkę nieuczesana (jak to na biwaku ;D) ale chciałam wreszcie pochwalić się brzuszkiem, a mężulek jakoś się nie może zabrać do zrobienia zdjęć :).
 
Do góry