reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Witam Panie! to znow ja mezu bunia_25. Zonka twierdzi ze czuje sie OK SUPER ale w "rutynowych" badaniach wyszlo jej bialko w moczy wiec nie wiadomo, jutro rano bedzie rozmawiec ze swoim prowadzacym (ordynator oddzialu ginekologi i poloznictwa [chyba tak to sie pisze :)]), no i mam nadzieje ze wszystko bedzie OK . No coz lekaze zabronili jej (i wszystkim) glaskac BRZUSIO, ponoc powoduje to skurcze. Ale ucalowalem od Was Moje dwie kobietki :).

Pozdro 4 All
 
reklama
Dzieki ja wlasnie wrocilam niedawno z kolejnego karmienia jestem padnieta ale Aleksowi ciagniecie cyca juz coraz lepeij wychodzi :)
nie macie pojecia jak sie ciesze teraz musze sie zajac drugim smykiem :) a ten najwiekszy to chyba najmniej teraz ma :)
ale co zrobic ja mu tylko mowie ze jak maly bedzie w domu to juz wogole chyba nie bedziemy mieli czasu na nic ,z aleksa zrobil sie straszny rozdarciuch i jak sie idzie korytarzem to juz slychac gdzie sie Aleks drze pielegniarki i lekarze juz go po glosie poznaja :) i poweim wam ze z dnia na dzien coraz glosniej krzyczy upomina sie obecnosci i nnych osob o ile nie spi :)
lekarze mowia ze to dobrze swiadczy o jego pluckach a waga osiagla juz prawie 1400 gram i wszsytko wyglada ok tylko serduszko i przez to ma klopoty z oddychaniem troszke ma zalozone wasy tlenowe ,ale i tak jest OK ,ale sie rozpisalam .pozdrawiam.
O wlasnie przeczytalam posta od pana bunia:) (chyba mozna tak nazywac mez buni:) pozdrawiamy Bunie i corcie i trzymamy mocno kciuczki :)
 
Mężu Buni, to dobrze, ze żonka czuje sie w porządku. Nastawienie mamusi dobrze wpływa na dzidzię. Powodzenia na jutrzejszej rozmowie z ordynatorem.

DZioobku super , że Aleksik zaczyna ciągnąć cyca. Na pewno sie nauczy i bedzie pomagał mamusi w odciaganiu pokarmu. W końcu duzo dzieciaczków, nawet tych urodzonych w terminie ma problemyz ssaniem piersina początku, ale upór mamy (a u ciebie widac, że taki jest) pomaga. Tak trzymac i dabj o swoich 3 chlopaków a oni niech dbaja o ciebie. Buziaczki
 
Nusea i niunia brzuszki superanckie,mamusie zreszta tez.

Dzioobek od ostatniej wagi Aleks duzo przybyl a to dobry znak jeszcze tylko 600g i bedzie mogl byc z Wami o ile serduszko bedzie w porzadku a wierze ze tak.

Mezu Buni przeslij jej pozdrowienia i caluski.
 
niunia nusea ladniutkie brzuszki i po to ten watek zeby tu je wlasnie wklejac bez krepacji,czekamy na reszte
dzioobek suwaczek musisz chba zmienic...dobrze ze Aleks rosnie jak na drozdzach,
Bunia Ty sie trzymaj
 
Mężu Buniu, cieszę się, że z Twoimi dziewczynami wszystko dobrze :)

Dzioobek, super że mały Aleks tak ślicznie sobie radzi z jedzonkiem i przybiera na wadze. Zobaczysz, będzie dobrze :) Jeszcze trochę i wreszcie będzie z Wami w domu :)

A ja pojechałam dziś na podyplomówkę zawieźć indeks, żeby mi dziewczyny zbierały zaliczenia i okazało się, że dziewczyna, z którą siedzę też jest w ciąży i ma termin na 7 lutego czyli niedługo po mnie :) A żeby było śmieszniej to mieszkamy w jednym bloku, tylko obie się nie widziałyśmy bo każda z nas niestety ma problemy z ciążą i musi leżeć. Ale się ucieszyłyśmy :) Przynajmniej obie będziemy się bronić po terminie (u tej samej pani promotor piszemy prace) no i będzie z kim na specery chodzić. A, i obie mieszkamy na 4 piętrze, więc sporo nas łączy ;) Ja czuję się już lepiej i oswajam się z tym, że zaczynam spokojne życie bez pracy, spokojne tylko do czasu po9jawienia się na świecie maluszka ;)

Miłego dnia, papa :)
 
Dzieki dziewczyny ,Kasiu super ze bedziesz miala z kim chodzic na spacerki :) Co do wagi Aleksa to smiejemy sie ze chyba te sterydy ktore dosrtawal tak mu dolozyly ciala :)
a co do serduszka to do roku czasu jest mozliwosc ze sie zaklepi dziurka i jak cos to dopieor potem operacja ,od mojej kolezanki corka tez miala "dziurke w sercu" teraz ma juz 12 czy 13 lat jest po operacji i wszystko ok wiec u nas tez musi byc dobreze :)
pozdrawaim
kacha dzieki za suwaczek niewiem dlaczego liczy tylko do miesiaca :(
juz zmieniam :)
 
Kasia pozazdrościc ciężarnej sasiadki. Będziecie miały duuużo wspólnych tematów.
DZioobek serduszko na pewno bedzie zdrowe, medycyna teraz takie rzeczy robi, że nie ma sie o co martwic.
 
reklama
Dziwczynki każdy brzusio coś ma w sobie magicznego, prawda?
Dzioobek każde gramy to sukces i wszyscy się sieszymy.
I proszę Kasiu jaka niespodzianka, nie będziesz sama pomykać na spacerki, super!
pozdrowionka
 
Do góry