reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

reklama
ja sie pochwale naszą dzisiejszą umiejętnością- umiemy pić z bidonu (przez słomkę)...fotki już zamieściłam;-):-)


no i mam strasznego gadulę...ciągle trajluje "oj ty tata", "a ty tata", "ta", i standardowe "tata".....
z mamy wyszlo mu wczoraj "ma";-):-D
 
krupka mój Kubus tez zaczynalk od pełzania do tyłu:-) a dzis za nim nienadążam ;-) raczkuje po całym domu:sorry2:
Kubus tez juz coraz czesciej robi papa, a tata go nauczył piątke przybijac :-D i oczywiscie dumny z siebie jest no i z synka oczywiście,a nasza nowa umiejetnosc to wolanie daj tzn da da da ja Kubus je i chce jeszcze to krzyczy:tak: dadada a czasem nawet mama dadada:-D
 
być moze nie zdawałam sobie sprawy, ale moj sunek od tygodnia chyba raczkuje, ale baaardzo specyficznie. moze to jest jesgo raczkowanie albo nie wiem co sobie myśli:-D. siedzi, kładzie sie na brzuch, klęka na czworaka pojdzie 2 machniecia ręką i siada i znow brzuszek itd. i tym sposobem przemierza mieszkanie. nie jest to takie tempo jak przy raczkowaniu, wiec nadążam:-D:-D:-D
co do picia to my pijemy tlyko z gwinta, bo wiadomo butli nie chce. dziś sam gryzł moja kanapkę ząbkami i bardzo dobrze mu to szło. wstaje przy czym sie da. chodzi trzymany za raczki, ale brzuch go przeciąza:-D:-D i chwieje sie jak pijaczek.
 
Domańska mamy Ci gratulować? Widzę, ze pojawił się nowy suwaczek! Sierpniówka 2008, pięknie! Gratulacje i aby nowemu maluszkowi bylo dobrze w brzuszku u mamusi, rozwijał się prawidlowo, a mama jak najlepiej się czuła.
 
Chyba wszystkie dzieci raczynają od pełzania do tyłu i obracania się wokó wlasnej osi. Gratulujemy wszystkim pełzaczkom! Szerlok ciekawie musi wyglądać to co opisujesz, musisz koniecznie nakręcić filmik, bo mi wyobraźnia szwankuje :-D:-D:-D
Spryciulowi Igorkowi gratulowalam na innym wątku.
No to się nasze dzieciska rozhasały.
 
a zapomniałam bym jednym osiagnieciem mojego syna..
wymaga od ludzi witania sie :tak::-D
jak ostatnio byłam z nim na pogotowiu to lekarz do niego potrzedł i zaczał od razu badac a Miłosz w krzyk... wiec mowie do lekarza z malym trzeba sie witac :-D bo inaczej nie da rady go zbadac...
to sie namnie dziwnie popatrzyli ale to za dzialo bo Mały az zaczał klaskać mu..
.. mamuski pamietajcie witac sie trzeba.. ;-)
 
reklama
Do góry