reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Dziweczyny mam pytanko czy Wsze dzieciaczki coś mówią :confused:

Bo Kuba za nic w świecie nie chce gadać. I nie ważne kto do niego mówi.

Ma swoje am am, si i brumm brumm, Zuzi no i oczywiście tata lub tate i to wsio. np mama to najśmieszniejsze słowo na świecie.

Zaczynam się nieco niepokoić - powinnam czy po prostu głupieje :baffled:
 
reklama
daj mu czas - znam dzieci ktore mowia 3-wyrazowymi zdaniami, a znam takie, ktore jak twoj synek - pojedyczne slowka, a zeby miec pewnosc najlepiej zapytac pediatre przy najblizszej okazji
 
Musze sie pochwalic:tak::tak::tak:
Od nicy z czwartku na piatek obydwie dziewczynki juz spia bez pieluch:tak::tak::tak:Klaudia budzi raz w nocy i wola siusiu:-);-)Ale jestem dumna:tak::tak::tak:
I w ten oto sposob calkowicie pozegnalysmy sie z pampersami:tak::tak::tak:
 
Gratuluje!!!!!! Nic dziwnego ze duma Cie rozpiera :tak::tak::tak:

A czy Twoj synek tez tak wczesnie sie pozegnal z pieluchami????:confused:
 
Gratulacje Dowikła, u nas odkąd w czwartek kupilismy nadstawkę na sedes, mały zaczął wołać e e, bo wcześniej tylko wołał na wszystko sii. Tylko, że czasem woła już po fakcie.
 
Jas tez ma nowa nakladke na sedes - nie jest zachwycony ale daje sie posadzic i jak go zajme jakas ksiazka to zapomina o Bozym swiecie i sika :-D
No ale wciaz nieswiadomie...
U niani caly czas siada chetnie na nocnik i sika i robi kupe ale to tylko wtedy jak ona go wysadzi w odpowiedniej chwili :-)
 
Ja też myślę dowikła, że na wiosnę już będzie wołać i przed, bo on bardzo pojetny jest :-) dlatego nie stosuję na razie żadnych drastycznych metod i nie odstawiam całkowicie pieluszek w ciągu dnia. U nas nakladka wzbudza bardzo duże zainteresowanie, mogłby na niej siedzieć i siedzieć, tylko ja się boję go samego zostawić, żeby nie spadł, a kupke to mój mały wstydliwy synuś zazwyczaj robi w ukryciu albo samotnosci.
 
reklama
Zrobiło się cieplutko, więc odświeżam temat. Zaczęliśmy chodzić po okolicznych placach zabaw i jestem bardzo mile zaskoczona dokonanymi zmianami. Zrobili w pobliskim parku taki fajny placyk cały wysypany piaskiem, teraz to zmora dla butów, więc chodzimy gdzie indziej, ale latem będzie super.
No i mam małego terrorystę, który nie chce iść do domu z placu zabaw i zawsze jest krzyk, jak sobie z tym poradzić?
 
Do góry