reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze testowania...

reklama
Bardzo dziekuje wam kochane za zyczonka!!!!!!!!!!!!!

Margilis GRATULACJE!!!!! Od poczatku forum staramy sie kibicowalam ci goraco i trzymalalm kciuki  i szczerze mowiac czkalam na ta DOBRA NOWINE!!!

GRATULACJE MARGOLIS!!!
 
Majeczko! Dzięki aż już zapomniałam kiedy to było jak zaczynałysmy, bardzo dawno... Ale się wreszcie doczekałam i ty na pewno też się doczekasz! Mi się udało w II cyklu po hcg i w I stymulowanym zarówno w I jak i II fazie + monitoring, ale warto było. Teraz tylko trzymam kciuki za moją kruszynkę by wszystko było dobrze i wysyłam masę fluidków!!!! Łapcie!!! :)
 
Ja tez lapie fluidki...Ja jestem po 2 cyklu z Duphastonem i I cyklu CLO i szczerze mowiac mam nadzieje ze sie stalo...Za tydzien wielkie testowanie ;-)))


Margolis dbaj o siebe i kruszynke....Czy przed testem mials jakies specyficzne ciazowe objawy???
 
reklama
Do góry