reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze testowania...

reklama
kobietki znow kolejny m-c starn byl
dzis 26dc zastanawiam sie czy zrobic test ciazowy
dzis o 3rano zlapal mnie taki silny bol brzucha ze myslalam ze umre
dzis siedze w pracy i tez mnie boli
na okres zawsze bolal mnie krzyz q teraz sam brzuch i pachwiny
nie wiem czy robic z siebie wariata i kupowac test czy czekac
 
Tak jak Ci napisała poziomki na test może być za wcześnie i nawet jak jesteś w ciąży to Ci nie wykryję, najlepszym sposobem na sprawdzenie jest zrobienie bety ona już powina wykryć Ci ciąże. Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pozytywny wynik bety
 
A jak długie masz cykle i który to dzień fazy lutealnej?? Może zdecydowanie za wcześnie na test.. no i jak już robić tak wcześnie to lepiej z rana. Poczekaj może do dnia spodziewanej @, by się w razie czego nie rozczarować po pozytywnym teście.. różnie to bywa. I tak jak radzą dziewczyny, najlepiej robić tak wcześnie betke o ile masz możliwość.
Powodzenia życzę :)
 
Witajcie :)
Niedawno dołączyłam do Waszego forum. W tym miesiącu po raz pierwszy zaczęliśmy starać się o dziecko. Miesiączkę powinnam dostać w ubiegłą środę. Cykle z reguły mam 29 dniowe, choć czasami darzały mi się opóźnienia. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy z porannego moczu, który nic nie wykrył. A że kobieta często sobie coś wmawia, to w niedzielę rano powtórzyłam test (z allegro). Wyszła mi cieniutka kreseczka, jednak w instrukcji było napisane, że tylko podobne kolory świadczą o ciąży :/ Miesiączki przez ten tydzień nadal nie dostałam. Dzisiaj na teście znowu to samo, z tym że kreseczka jest już nieco grubsza. Nie wiem czy mogę podejrzewać ciążę czy skoro w instrukcji jest napisane, że kolor musi być podobny? Co o tym sądzicie? Dodam, że dzisiaj zakupiłam test innej firmy i jutro rano będę testować. Jeśli nie, to chyba będę musiała się wybrać na betę. Poza tym stwierdziłam, że może coś mi się w tym miesiącu przesunęło, więc wykonałam jeszcze test owulacyjny- też negatywny. Wiem, ze to może idiotyczne, ale jak człowiek czegoś chce, to robi różne dziwne rzeczy.
Od jakiś 10 dni czuję napięcie w piersiach i czasami mam skórcze brzucha (takie jak na okres). Co o tym wszystkim sądzicie?
 
laurka22 zrób jutro test ciążowy kupiony w aptece,bo ja myślę że jesteś w ciąży,mi również wychodziły jasne krechy a byłam w ciąży i nie docierało do mnie że jestem.daj znac jak test i trzymam kciuki oby pokazały się II krechy
 
sawi dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Mam nadzieję, że się nie mylisz :) Oboje bardzo byśmy chcieli i po prostu boję się zapeszyć ;) Trochę to dziwne, że nawet po tygodniu od planowanej miesiączki widać tylko słabą kreskę. Większość kobiet ma już wtedy jasne wyniki. Zresztą innych objawów nie mam, więc trudno mi uwierzyś w nasze długo oczekiwane szczęście :) Dziękuję za trzymanie kciuków i na pewno się jutro odezwę :)
 
reklama
Ja również uważam, że powinnaś kupić jakiś "normalny" test z apteki.
W dodatku nawet słaba II kreska świadczy o ciąży, więc dziwne jest to, że w opisie tych, które Ty posiadasz piszę o II identycznych.. może one mają słabsza czułość??
A najlepsza to by była betka :)
 
Do góry