reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

IMG_20170209_140742.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20170209_140742.JPG
    IMG_20170209_140742.JPG
    144,9 KB · Wyświetleń: 955
reklama
Rozmaryn tiaa szkoda słów. Niestety po każdej kolejnej ciąży macica wolniej się "zwija" Mój jeszcze też sporawy - z Adamem na tym etapie miałam już mniejszy, ale nie przejmuje się, bardziej przeraża mnie waga która prawie nie spadła:O Zawsze leciało jakieś 7-8kg na dzień dobry, a teraz dużo mniej, a przytyłam dużo więcej. No ale opuchnięta jeszcze jestem. Dam sobie czas.
 
e7ce0dbfba977c6c0ce4bb7c63977565.jpg
to ja Wam pokaże mój 3 dni po porodzie. Też szału nie ma...

Rozmaryn, Jagódka - jeeeej ja też tak mam z tą macica podczas karmienia. Jak młody ciągnie cyca to tak mnie brzuch na dole boli, że aż się zwijam a za chwilę cieknie mi po nogach.... Wiem, że to te obkurczanie macicy ale nie wiedziałam, że jest to aż tak uciążliwe...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig - mam bardzo podobny. Chociaz zauwazylam dzis ze powoli sie zmniejsza i zrobil sie bardziej miekki. Szok juz mija tydzień od porodu..

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig - mam bardzo podobny. Chociaz zauwazylam dzis ze powoli sie zmniejsza i zrobil sie bardziej miekki. Szok juz mija tydzień od porodu..

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie zauważyłam wczoraj, że też mi się zmniejsza :) to Już 5 dni po porodzie
d3b8ec4171c6ae432834fac64ce10d50.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry