reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Cieżko powiedzieć, ja nie mam dużego doświadczenia. Ja u siebie widziałam serduszko w 5t5d, ale tak jak już pisałam wcześniej dużo zależy od lekarza i sprzętu. Bo naczytałam sie historii gdzie dziewczyny miały już skierowanie do szpitala z rozpoznaniem pustego jaja płodowego a tydzień czy dwa pózniej biło serduszko :) u mnie np tez myślałam ze jestem w 6t4d wg daty OM a na usg okazało sie, ze to dopiero 5t5d :) myśle, ze powinnaś brać leki, dużo odpoczywać i cierpliwie czekać do następnej wizyty
 
reklama
Nasza dzidzia z wczorajszego usg :) , wszystko w najlepszym porządku - machała :)))) 8 tydzień

1467013801-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jestem tu nowa, dopiero się przywitałam. Mam do Was pytanie, czy któraś z Was nie widziała jeszcze zarodka na usg? Czy to normalne, że pęcherzyk 13 mm nadal jest pusty? Według daty ostatniej miesiączki jest to 6 tydzień i parę dni, ale od zapłodnienia dopiero 4 i parę dni.... Mam nieregularne, długie cykle, tyłozgięcie, pcos i Bóg wie co jeszcze ;) , ale jestem dobrej myśli i bardzo chcemy mieć dziecko. Lekarze bardzo mnie nastraszyli, do tego plamienia, duphaston, luteina. Doradźcie proszę, wesprzyjcie na duchu...
Za tydzień półtora powinnaś coś zobaczyć najlepiej liczyć od zapłodnienia , bo jednak owulacja może się opóźniac i Bóg jeden wie co jeszcze i ogólnie jak to się liczy ;) , ja byłam na usg I wg usg był to 5 tydz 6 dzień i było widać serduszko , u każdego to kwestia indywidualna ale bądź dobrej myśli , sprawdź betę jeśli chcesz zobaczyć czy wszystko się rozwija dobrze i beta prawidłowo przyrasta albo poczekaj około tygodnia czy 2 i idź na usg powinno już być widać :) , trzymam kciuki !

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Świetnie jest widzieć Wasze cudne Maleństwa, ja też się pochwalę więc swoim - wtedy początek 7 tyg, dziś jesteśmy w 9 i za 2 dni wizyta u gin więc mam nadzieję zobaczyć już nie tylko małego "kleksa" ;)
Podobno nawet gdzieś tam Pan Doktor widział serduszko ;)

Moje 4 mm szczęścia ;)

upload_2016-7-3_21-25-38.png
 

Załączniki

  • upload_2016-7-3_21-25-38.png
    upload_2016-7-3_21-25-38.png
    307,7 KB · Wyświetleń: 1 995
reklama
Do góry