reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama
margo1705 no musimy być cierpliwe, ale myślę ciągle o tym i się zamartwiam :( łoo jak świetnie że dwa pęcherzyki ! :D zawsze marzyłam o bliźniakach :D

Na początku był szok, ale też radość Wielka. Nie mogę się doczekać tego usb, bo będę wiedzieć czy dwa zarodki są i czy w ogóle się pojawia. Nie chce iść wcześniej bo jak teraz nic nie będzie to wpadnę w panikę. Oby zarodki pojawiły się i od razu serduszka. Chyba najdłuższe 3 tygodnie. Damy radedziewczyny.

A jak objawy, macie jakieś?
 
margo1705 mnie strasznie bolą piersi, wszystko mi śmierdzi ... no i od 4 dni mdłości i wymioty rano. Ale będzie radość jak będą dwa serduszka bijące <3 <3
 
Cluue radość będzie, tylko jeden pęcherzyki był o wiele mniejszy i czekamy co się okaże. Moja córka jak się dowie to będzie szczęśliwa to ciągle się pyta czy załatwie jej w końcu tego dzidziuś. Ma 4 lata. Także czekam. Mnie tez bola piersi. Czasem kuje w brzuchu. Mdli mnie i często siusiu robię. A w pierwszej ciąży nic mi nie było :)
 
Izuś85 o której masz dzisiaj wizytę ? Daj koniecznie znać czy było widać więcej ... trzymam kciuki
Dziewczynki. Widać nic więcej nie było, ale lekarz mnie uspokoił, że wg hcg oraz usg określającego owulacje z 12.06 wynika, że ciąża ma 4 tyg i 3 dni, więc zarodek powinno być widać za tydzień. Pewnie polecę na usg na wakacjach, bo do powrotu nie wytrzymam. Uspokoiłam się. :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też czekam do pon na druga wizytę żeby w pęcherzyki zobaczyć zarodka [emoji2]choć serducha jeszcze nie będzie,ale uspokoję się,że maluszek się rozwija [emoji2]mam nadzieję...

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry