reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Paulyna zgrabny brzuszek malutki :) moj to jakis olbrzym. Moze to przed to ze druga ciąża chociaz pamietam ze z córka tez miałam dość duży
 
reklama
Paulyna zgrabny brzuszek malutki :) moj to jakis olbrzym. Moze to przed to ze druga ciąża chociaz pamietam ze z córka tez miałam dość duży
mi urósł po 20 tygodniu nagle, a teraz w miarę się utrzymuje :) ja wysoka jestem, to może też inaczej się to rozkłada, chociaż ja tyje na okrętkę hehe w boczki mi poszło i biodra ;)
 
Nie nie mierzyłam obwodu. Hehe rzeczywiście ;) chociaz powiem Eam ze z córka miałam 25 lat jak rodziłam i jakas taka gibka byłam do końca ;) teraz w marcu będę mie 29 i normalnie z dnia na dzien zaczęłam sapać pufac brzuch mi wyskoczył i mam wrażenie ze rośnie w oczach co spojrzę w lustro to jest większy ;) na razie mam na plusie jakies 4,5 kg no ale obawiam sie ze przekroczę z 12. Z córcia miałam tylko +9 i po porodzie nie dotyczył mnie problem niechcianych kg tutaj chyba będę musiała z tym powalczyć ;) jednym słowem starość nie radośc;)
 
IMG_3758.JPG 26 tydzien.. zaraz koniec drugiego trym, niby tyje sie najwiecej a mam plus 1kg tylko dlatego ze ostatnio jem jak swinia zeby w koncu cos sie ruszylo na wadze. I tak mam wrazenie ze rosnie mi tylek a nie dziecko.. martwie sie juz, tym bardziej ze Jak nie skombinuje skierowania na usg to juz nie sprawdze niczego do konca ciazy.
 

Załączniki

  • IMG_3758.JPG
    IMG_3758.JPG
    606 KB · Wyświetleń: 173
Zobacz załącznik 786361 26 tydzien.. zaraz koniec drugiego trym, niby tyje sie najwiecej a mam plus 1kg tylko dlatego ze ostatnio jem jak swinia zeby w koncu cos sie ruszylo na wadze. I tak mam wrazenie ze rosnie mi tylek a nie dziecko.. martwie sie juz, tym bardziej ze Jak nie skombinuje skierowania na usg to juz nie sprawdze niczego do konca ciazy.
no chudzinka jesteś, brzusia prawie nie widać :)
 
Zobacz załącznik 786361 26 tydzien.. zaraz koniec drugiego trym, niby tyje sie najwiecej a mam plus 1kg tylko dlatego ze ostatnio jem jak swinia zeby w koncu cos sie ruszylo na wadze. I tak mam wrazenie ze rosnie mi tylek a nie dziecko.. martwie sie juz, tym bardziej ze Jak nie skombinuje skierowania na usg to juz nie sprawdze niczego do konca ciazy.
A może taka Twoja uroda :) nie martw się na zapas:)
 
reklama
Właśnie nie martw sie na zapas, ale sama bym tez sprawdziła;) Możesz mieć taka budowę ciała ze malutko widać. Oddam Ci moje kg;)
 
Do góry