reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Mój wigilijny brzuszek i linijka
28t0d-1 kopia.JPG
linijka do 28tc.JPG
 

Załączniki

  • 28t0d-1 kopia.JPG
    28t0d-1 kopia.JPG
    334,3 KB · Wyświetleń: 157
  • linijka do 28tc.JPG
    linijka do 28tc.JPG
    212,5 KB · Wyświetleń: 792
reklama
No co Wy dziewczyny ;) najgorsze przed nami :) ja jeszcze dość sprawna jestem i myśle ze tak zostanie, oby ! Z córeczka byłam w formie do końca chociaz juz we wrześniu było mi troche ciezko bo jednak całe lato z brzuszkiem i na koncu było gorąco bardzo ale nie narzekałam :) ja lubię byc w ciąży ;) wiadomo mam gorsze dni ze nic mi sie nie chce ale ogólnie nie jest złe :)
 
Ja tez nie narzekam na siebie, ale jednak już mam jakieś 7 po świętach moze 8 kg:) No i czuje jednak. Szczególnie jak za mocno pojem to wtedy :)
 
Ja mam już 8,5 kg chyba na plusie :p Po świętach nie wiem czy coś nadrobiłam, bo dawno się nie ważyłam już :) Chciałabym nie przekroczyć 15-16 kg... ale kto to wie, co na końcówce wyjdzie...
 
reklama
Do góry