reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
alloprzeciwciała to jest własnie to badanie? bo takie mam wpisane a pierwsze słyszę :p

Paulyna

Fanka BB :)
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
ja zawsze mówię przeciwciała krwi, mój to jakoś właśnie wpisuje skrótem, ale nie chcę teraz skłamać...

wszystkozajete

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
0
Różne przeciwciała można badać (np tarczycowe atpo antytg, trab itp). Pewnie chodzi o odczyn Coombsa.

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Ja w ciazy mialam zlecona ilosc/obecność przeciwcial na:
- toksoplazmoze
- hiv
- różyczke
Wiec pewnie o ktores z tych chodzi bo to standard :)

A moje brzuszki wygladaja tak:
Zobacz załącznik 789306
wszystkie te trzy robiłam, już się dowiedziałam to inaczej PTA się nazywa. To ten odczyn Coombsa czy jakoś.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry