reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama
Ja tam nawet nie wiem jak to na kompie wyglada.bylam moze z 3razy tu logujac sie na komputerze

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Więc na USG doktor po tym obrazie stwierdził że to dziewczynka (patrzymy na bobasa od dołu jakby siedział na nocniku ;) ) Teraz mam płytkę dvd to mogę sobie oglądać te słodkie małe rączki jak się ruszają :D powiedział że jakby to był chłopak byłby wyraźny siusiak między udami... ja dopatrzyłam się czegoś między udami ale może to pępowina. Doktor chyba ma doświadczenie i widzi co widać bo ja to tam mogę dużo wypatrzeć ;) A jak u Was wyglądało to ujęcie od dołu? :)

Ja tu widze że nic nie ma = dziewczynka :)
Zobacz załącznik 774610

a tu widzę siusiaka którego podobno nie ma (to pępowina?) :)
Zobacz załącznik 774611
Hej i co sie okazalo chlopiec czy dziewczynka? :)
 
Do góry