reklama

Nasze ukochane skarby już na świecie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2007' rozpoczęty przez Monika K-W, 29 Marzec 2007.

1. Monika K-W

Monika K-W Fan(ka)

To co dziwczynki chyba zaczynamy pisac o naszych maluszkach. Jako pierwsza powiem ze jest cudownie jak Alicja cmoka cysia a potem wypluwa sutka i policzkiem tak ufnie przytula sie do mojej piersi. Mogla bym tak lezec z nia caly dzien.:-D
    Chciala bym wkleic wam wiecj zdjec malutkiej ale mieszcza mi sie tylko 3 i koniec. Moze ktoras poradzi jak rozwiazac ta sprawe.:tak:

2. hana31

hana31 Moderator

3. reklama
  4. koral

koral Mama Julka,Maksa i Lili.

to sobie poogladalam- nadal nie moge wejsc na ta stronke :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

5. Koralku ja też nie mogę:wściekła/y: ... normalnie co to ma znaczyć... ?wrrr...Anulka przecież już pisała do admina, żeby nas tam wpuścił.

6. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

DZiewczynki spokojnie, nie denerwujcie sie tak. KORALKU pamietasz jak dlugo czekalysmy na ten wątek? Pewnie ANULKA bedzie musiala sie o ten Wasz dostep poupominac...;-)

7. Mona2903

Mona2903 szczęśliwa mama

8. anula88

anula88 MAMY SIEBIE :0)

Hie hie no ładnie a my już wtargnełyśmy na wąteczek rozdwojonych mamuś ;-) ...

9. Joanna P.

Joanna P. :))

Szkoda ze nie moge wejsc do galeri kurcze nie mozna cos z tym zrobic?

10. reklama
  11. anula88

anula88 MAMY SIEBIE :0)

JOASIU wysyłam już wiadomość do administratora no ale niestety trzeba czekać aż was wpisze na liste czy co on tam robi .... wysłałam już kilka dni temu to jeszcze się nie odezwał :wściekła/y:

12. Monika K-W

Monika K-W Fan(ka)

wiecie dziwczynki co mi sie porobilo wczoraj wyladowalm na izbie przyjec bo cala noc sie meczylam z goraczka mama mi oklady przykladala i zbijam tem 39 stop lekami. Okazolo sie ze mi sie zrobilo zapalenie cycuszkow i dostalam antybiotyk, paracetamol i lek na obkurczenie macicy na wszelki wypadek jesli ta goraczka byla od macicy ale to okzolo sie ze jednak cycuszki bo sa czerwone gorace i ropa leci. Mam brac leki masowac i przykaldac kapuste i jak najwiecej karmic ale to tak boli ze az lzy mi ciekna, ale lekarz powiedzila ze tylko mala moze je uratowac.:tak: Dbajcie i swoje cycuszki.

Poleć forum