reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ukochane skarby już na świecie

reklama
U mnie z cycuchami lepiej niz było, ale juz od trzeciej doby po porodzie odciagałam nadmiar mleczka. Jeśli mała nie sciągnęła wszystkiego to laktator do ręki i do roboty. Ponadto robiłam tez zimne okłady na piersi i smarowałam tym kremem popekane brodawki. Jeszcze boli jak mała się zasysa ale jest już troszkę lepiej niż było.
 
Anusia ty naszczescie bylas madrzejsza ode mnie a ja nie sciagalam pokarmu i sie porobilo za to teraz nauczylam sie na bledach i laktator caly czas w uzyciu. Naszczescie juz antybiotyk zaczal dzialac i nie mam juz goraczki, bo wczroraj to az mi sie w glowie krecilo od tego 39 stop.:-( Dzieki za zyczonka zdrowka.:-)
 
ajajaj juz wiele slyszalam o tym ze biuscik moze przysporzyc problemow na poczatku , chyba sie musze jak najszzbciej yaopatrzyc w laktatorek ß jak on tak rzeczywiscie pomaga:tak:
pozdrawiam karmiace mamuski :-)
 
Majkam tak tak laktator jest bardzo potrzebny:tak: . Jak dotad wszystkie moje kolezanki ktore rodzily nie obylyby sie bez niego a ja tez jeszcze musze go zakupic. No i tem bol piersi tez jest okropny ale dla naszych malenstw mysle ze zniesiemy wszystko.
 
Moniczko mam nadzieję, że już lepiej się czujesz - tego Ci przynajmniej gorąco życzę. Kurcze, opowiadali nam na szkole rodzenia, że karmienie piersią to nic trudnego, a tu widzę, że to wcale nie jest tak hop siup :-(
 
reklama
Ja sie martwie, ze wlasnie nie zauwaze zastoju pokarmu i potem bede miala zapalenie piersi.
laktator juz mam i nie zawaham sie go uzyc ;-)
czyli jak tylko jest nadmiar pokarmu - w 3 dobie czy jakos tak- to trzeba odciagac nadmiar pokarmu, po karmieniu dzidzi (tak?), ale czy to nie bedzie powodowalo dalszej nadmiernej produkcji mleczka?
 
Do góry