reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ukochane skarby już na świecie

ANUSIA, SAMI - bardzo dziękuję za odpowiedź :-) A powiedzcie mi jeszcze jak szybko maluszka trzeba zapisać? Mam nadzieję, że to nie ma znaczenia.....ja nawet nie wiem do której przychodni....:confused:
 
reklama
Tzn. jak wyszłam ze szpitala w poniedziałek to odrazu poszliśmy do naszej przychodni na osiedlu i zpisaliśmy Nikodemka i juz w ten sam dzień przyszła do nas położna.
 
A jak dziewczynki u Was jest z jedzonkiem?? Maluchy przy jednym posiłku oróżniają jedną czy obie piersi...?? Mojej niuni już jedna nie starcza...:szok: :tak: :tak: :tak:
 
<Madzialenko najpierw dajesz jedna piers a pozniej druga a przy nastepnym karmieniu nie zaczynasz karmic piersia ktora ostatni opruznila twoja dzidzia tylko tom pelna.Chodzi o to zeby piersi byly tego smego rozmiaru ,ja o tym nie wiedzialam i przez dlugi czas mialam jedna piers wieksza :-D
 
ANETKO a u mnie to było tak że w szpitalu pytali do jakiej przychodni chce nalezec i jakiego lekarza wybieram i prosili o podanie nr kontaktowego i polozna z przycodni zadzwoniła i zapytała czy moze przyjsc :-)
 
oto maciuś beksa lala
2mche7b.jpg
 
reklama
Do góry