reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ukochane skarby już na świecie

reklama
stjepa slodziak z Twojego syneczka i jakie ladne oczka ma:tak:a Ewka jaka odwazna tak samo jak te wiewiory:-D
koral uroczo wygladacie,ty promieniejsz:tak:a starszy brat nie zazdrosny o cyckanie?


tez chcialam kilka fotek wkleic i znowu komp odmowil wspolpracy:crazy:
 
Fajowe fotki dziewczyny
STJEPA - super z tymi wiewiorami, a z Ewki "kawal baby" :-D;-)...i Rafcio sliczny bobasek :-)
KORALKU - slodko wygladasz z chlopakami....czy ja dobrze widze ze oni obydwaj spia przytuleni do Ciebie? Nie ma to jak matka polka :rofl2:

To ja tez troszke moich chlopaczkow..... :-)
 
No to ja tez troszke Oliego pokaze:-pterazniejsze i wczesniejsze:tak::happy:
 

Załączniki

  • oliko.JPG
    oliko.JPG
    34,1 KB · Wyświetleń: 142
  • ciu.jpg
    ciu.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 142
  • 58916626be.jpg
    58916626be.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 153
  • b03aa099d1.jpg
    b03aa099d1.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 146
  • b6e1e64c8d.jpg
    b6e1e64c8d.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 155
  • DSC03297.jpg
    DSC03297.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 154
Ostatnia edycja:
Stjepa twoja mama :szok:to mlodziutka masz mame:-) wlasnie mi sie wydawalo, ze troche inaczej wygladasz :sorry::-D- ale pomyslalam, ze moze inna fryzurka itd...:-D
Anetko urocze masz dzieciaczki:-) a jak na Filipa patrze to jakbym ciebie widziala:tak:
Alu Oli bardzo mi przypomina Anetki Kube:-)
 
Ala-moje pierwsze spostrzeżenie to też podobieństwo Oliego do Kubusia Anetki:tak:
Anetka-chłopaki jak zwykle na medal;-):-)
Koral-zdjęcie z dwójką przy "piersi"-rewelacja:happy:
Stjepa-ładnie się prezentuje Twoja rodzinka na spacerku (no i mama też;-))
 
Hmmmm....czy ja wiem, moze troche, ale tylko na 3 i 5 zdjeciu..tak mi sie wydaje...
W kazdym razie fajny i wesoly chlopczyk z Oliego :-)
 
reklama
Stejpa "rozmarzony rafaello" przepiekne zdjecie on jest cudny :-)
Koralku twoj maluszek slodziutki do schrupania a zdjecie jak syneczki spia przytuleni do ciebie poprostu urocze :-)
Anetka fajna ma Kubus koszulke "polska" - Nikodem ma podobna i do tego spodenki jeszcze ;-)A Filipek to cala mama, sliczne ma oczka :-)
Ala_oli fajnie ze foteczki wkleilas, Oli fajniusi chlopczyk, taka ma buzke z wyrazem "co by tu spsocic" ;-)
 
Do góry