reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ukochane skarby już na świecie

Monika K-W

Fan(ka)
Dołączył(a)
7 Luty 2007
Postów
1 650
Miasto
Krasnystaw, Poland
To co dziwczynki chyba zaczynamy pisac o naszych maluszkach. Jako pierwsza powiem ze jest cudownie jak Alicja cmoka cysia a potem wypluwa sutka i policzkiem tak ufnie przytula sie do mojej piersi. Mogla bym tak lezec z nia caly dzien.:-D
Chciala bym wkleic wam wiecj zdjec malutkiej ale mieszcza mi sie tylko 3 i koniec. Moze ktoras poradzi jak rozwiazac ta sprawe.:tak:
 
reklama
Koralku ja też nie mogę:wściekła/y: ... normalnie co to ma znaczyć... ?wrrr...Anulka przecież już pisała do admina, żeby nas tam wpuścił.
 
DZiewczynki spokojnie, nie denerwujcie sie tak. KORALKU pamietasz jak dlugo czekalysmy na ten wątek? Pewnie ANULKA bedzie musiala sie o ten Wasz dostep poupominac...;-)
 
JOASIU wysyłam już wiadomość do administratora no ale niestety trzeba czekać aż was wpisze na liste czy co on tam robi .... wysłałam już kilka dni temu to jeszcze się nie odezwał :wściekła/y:
 
reklama
wiecie dziwczynki co mi sie porobilo wczoraj wyladowalm na izbie przyjec bo cala noc sie meczylam z goraczka mama mi oklady przykladala i zbijam tem 39 stop lekami. Okazolo sie ze mi sie zrobilo zapalenie cycuszkow i dostalam antybiotyk, paracetamol i lek na obkurczenie macicy na wszelki wypadek jesli ta goraczka byla od macicy ale to okzolo sie ze jednak cycuszki bo sa czerwone gorace i ropa leci. Mam brac leki masowac i przykaldac kapuste i jak najwiecej karmic ale to tak boli ze az lzy mi ciekna, ale lekarz powiedzila ze tylko mala moze je uratowac.:tak: Dbajcie i swoje cycuszki.
 
Do góry