reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ulubione zajecia i nie tylko...:)

Darma - i inne "mole książkowe" - polecam w takim razie dla wakacyjnej przyjemności książkę Mathew Pearla: "Klub Dantego". Bardzo szybko i fajnie się czyta.
 
reklama
Kurcze ja jak nigdy zaczęłam lubic sprzątać nie wiem czy za wiele mi wolno ale strasznie zależy mi na porządku gdzie kiedyś sprzątałam z konieczności tak teraz lubie to presadziłam ostatnio wiekszość kwiatków w domku wszystko odświerzam i nawet to polubiłam aiwne jak dla mnie hihi :laugh:
 
Odkopałam wątek :).
Ja w najbliższą sobotę wybieram się do Częstochowy. Czuję taką potrzebę. Jak byłam z Jackiem w ciąży też tam pojechałam się pomodlić. Kiedyś chodziłam w pielgrzymce przez pięć lat. Trochę mi przykro, że życie tak się ułożyło, że nie wolno mi przystępować do sakramentów :(, ale chcę się pomodlić.
A wieczorami w powszedni dzień, jak już synek uśnie to raczej nic nie robię. Kąpiel, chwila tv i spać. Ogromne mam zaległości w czytaniu :(. W weekendy jak jesteśmy razem, rano w sobotę obowiązkowo bazarek, potem spacer, albo w naszej okolicy, albo do Łazienek. Ogólnie dużo ruchu, takiego chodzonego - niestety.
 
a ja chciałabym skoczyć na jakiś aerobik albo basen i poruszać się solidnie strasznie mi tego brakuje a czym wiecej odpoczywam tym gorzej się czuję ;) juz nie mam co sprzątać w domu jedyna pociecvha że zaraz jadę na zajęcia a potem czekam na przesyłkę z 9fashion bo podobno ma być dzisiaj, poszłabym sobie na manicure i pedicure ale nie mam kasy bo doszły inne wydatki :(
 
Ja mam zamiar wyszyc haftem krzyzykowym slicznego aniolka potem powiesze swoje dzielo nad lozeczkiem maluszka,tylko nie moge sie zebrac ::)
 
A ja dziergam, dziergam, dziergam :) :) ale już wcale nie wiem czy to moje ulubione zajęcie. chyba się zapiszę na kurs angielskiego. wolałabym na włoski, ale oprócz tego że jest ładny, do niczego mi się nie przydaje .a szkoda :(
a jak nic z tego nie wyjdzie- poprzestanę na spaniu- sprawdzone, przyjemne, niedrogie :)
 
reklama
Do góry