reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

Wiluniu wszystkiego najlepszego! Szczścia, miłości i spokoju. Życzę Ci abyś na swojej drodze spotykała samych pozytywnie naładowanych ludzi:happy: Duuuużo uśmiechu!
 
reklama
WIOLU NASZA KOCHANA!!!
Niech na Twej twarzy zawsze gości uśmiech,troski niech Cię omijają,miłość niech włazi w butach w Twoje życie,słoneczko niech zawsze dla Ciebie świeci,dzieci niech będą promykami radości w każdy dzień,a marzenia niech będą w zasięgu ręki! Całusy ogromne z okazji urodzin od całej naszej rodzinki!:-)

Przeprasam,że tak mało kolorowo,ale znów coś się dzieje z edytorem:wściekła/y:
 
Wiolciu, słoneczko życzymy Ci duzo usmiechu na codzien i duuuuzo zdroweczka :)
Masz kochana rodzine i wiele milosci w sobie :) Buziaczki od naszej trójki!!!

d.
 
to ja niestety spoznione ale szczere zyczonka dla ciebie Wiolu....jestes wspaniala osoba i masz cudowna kochaja rodzine,życze Ci aby tak zawsze a milosc ktora gosci w Twoim domu wciaz kwitla...buziaczki:-):-)
 
Ale z nas gapy,przecież K@siek i martag miały urodzinki!!!!!!:zawstydzona/y::tak:

Kochane,
Życzymy Wam mnóstwa uśmiechu, marzeń które się spelniają, błysku w oczach na widok Waszych syneczków, zdrowia i siły, pozytywnych myśli i poczucia,że jesteście wspaniałe i wyjątkowe! Buziaczki ode mnie i mojej rodzinki!

Buuu,znów i edycja nie działa i nawet powiększyć nie mogę tekstu...:sorry2:
 
Witam, chociaż jestem tu od niedawna i nie znam Was za bardzo to życzę wszystkim mamom które miały swoje święta wszystkiego najlepszego!:-)
Mam nadzieję że z czasem poznam Was bardziej.

I dopisuję swoją datę: 24 lipiec.
 
Agatko,

Najserdeczniejsze,choć spóźnione życzenia urodzinkowe, obyś zawsze była taką pogodną,wesołą i piękną kobietą, marzeń o które warto walczyć, zdrowia i siły, dumy ze swoich trzech chłopaków, słoneczka i optymizmu na każdy dzień....życzymy Ci z całego serca!
 
Olenko kochana , bardzo dziekuje za takie piekne zyczenia!!! Teraz tylko czekam az sei spelnia!!!
 
reklama

Zdrowia, szczescia, mnostwa gwiazd noca, wspanialych przebudzen po krzepiacym snie, wygodnych butow, cieplych zima skarpetek, ciszy wsrod opadajacych platkow sniegu i zobaczenia, ze kazdy platek jest sloncem
I by wszystkie wasze marzenia się spełniły

Moc gorących życzeń z okazji urodzin przesyła banda Zagórskich


19.gif
 
Do góry